hangi tablet ? hangi program ?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - hangi tablet ? hangi program ? Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar grafik tasarım konularında çok çok yeniyim logo tasarımcısı olmak istiyorum , logoları kendim tasarlıcam ama bilgisayar uzerinde çizemiyorum bunun için tablet kullanmam gerekiyorumuş sanırım , yeni ...

sherill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherill

Grafiker / Bursa

Dosya23

Alt 02-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar grafik tasarım konularında çok çok yeniyim logo tasarımcısı olmak istiyorum , logoları kendim tasarlıcam ama bilgisayar uzerinde çizemiyorum bunun için tablet kullanmam gerekiyorumuş sanırım , yeni başlayan biri için ve kullanımı kolay olan hangi tabletleri onerirsiniz fiyatı 300 e kadar olabilir ve bunun yanında hangi programları kullanabilirim logo tasarımında , illustrator aldım ancak kullanma konusunda vasat kaldım biraz hangi tablet ? hangi program ? bugun biraz daha iyiyim ama :P şimdiden çok teşekkurler yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Grafik tablet konusunda genel olarak fikir sahibi olabilmek için aşağıdak detaylı incelemeyi okumanızı öneririm.

http://www.bascek.com/7481/uc-logic-...60-incelemesi/

Teknobiyotik.com üzerinden size uygun olabilecek modelleri yanyana yazıp kıyaslayabilirsiniz.

logo tasarımı yapacaksanız genel olarak çok detaylı çizimler yapmayacağınızı tahmin ediyorum aşağıdaki modeli önerebilirim.

Çok fazla bütçe harcamamış olursunuz

http://www.teknobiyotik.com/cevre-bi...ik-tablet.html

Hayırlı akşamlar.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-05-2011 #3
Program konusunda yazmamışım .

Logolar genelde küçültülebilir ve sade olmalarıyla her türlü baskıya uyumlu halde olmalarıyla tercih edilirler vektörel bir program olan illustratoru seçerek iyi yapmışsınız ama ögrenmek için çalışmanız gerekiyor

Adobe'un sitesindeki videolar size yardımcı olabilir ( yabancı dil konusunda sorun yoksa )
http://tv.adobe.com/channels/
Bu mesajdan alıntı yap
sherill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherill

Grafiker / Bursa

Alt 04-05-2011 #4
çok çok teşekkurler yardımlarınız için , tablet çok şık gorunuyor bu arada begendim hangi tablet ? hangi program ?
Bu mesajdan alıntı yap