hangi tahtanız eksik (test)

Graficafe - hangi tahtanız eksik (test) ...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 03-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Tahtanız Eksik?
sizde test edin yazın ben testi bitirdim sonuç:
Korku
Sizin mayanıza korku eklemeyi unutmuşlar. Tehlike gördüğünüzde üzerine atlıyorsunuz. Korkulası şeyler sizde garip bir merak hissi uyandırıyor. Zorlu sınavlar, zinhar âşık olunmaması gereken çapkınlar, yüce dağlar, zorlu düşmanlar… Hangi türden olursa olsun, etrafa korku salan şeylere “gel gücünü bir de bende dene” diyorsunuz. Çünkü onların gücünün etrafa salgıladıkları korkudan kaynaklandığı bilgisine sahipsiniz. Korku tahtasına ihtiyacınız yok, onu söküp atmışsınız sanki… O korkulası şeylerin korkmayınca ortadan kalktığına binlerce kez tanık oldunuz… Daha da olacaksınız… Umarız bundan böyle de talih karşınıza sert kayalar çıkarmaz, gözünüzü hiçbir şey korkutamaz…
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 03-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öfke Çıktı ama :sleepy: Bu test bana pek inandırıcı gelmedi.

MSN Test Your Self - Error
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

boşver aldırma

Alt 03-07-2009 #3
Öfke Çıktı ama :sleepy: Bu test bana pek inandırıcı gelmedi.

MSN Test Your Self - Error
haydi 2000 e az kalmış fatoş
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #4
Korku
Sizin mayanıza korku eklemeyi unutmuşlar. Tehlike gördüğünüzde üzerine atlıyorsunuz. Korkulası şeyler sizde garip bir merak hissi uyandırıyor. Zorlu sınavlar, zinhar âşık olunmaması gereken çapkınlar, yüce dağlar, zorlu düşmanlar… Hangi türden olursa olsun, etrafa korku salan şeylere “gel gücünü bir de bende dene” diyorsunuz. Çünkü onların gücünün etrafa salgıladıkları korkudan kaynaklandığı bilgisine sahipsiniz. Korku tahtasına ihtiyacınız yok, onu söküp atmışsınız sanki… O korkulası şeylerin korkmayınca ortadan kalktığına binlerce kez tanık oldunuz… Daha da olacaksınız… Umarız bundan böyle de talih karşınıza sert kayalar çıkarmaz, gözünüzü hiçbir şey korkutamaz…
Bu mesajdan alıntı yap
kayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayra(39)

Grafiker / İzmir

Alt 03-07-2009 #5
Öfke
Sizin öfke tahtanız yanmış. Keskin sirke küpüne zarar deyip onu üşüyen ellerinizi ısıtmak için bir kereliğe mahsus kullanmışsınız. Sonra da bir daha asla ihtiyaç duymamışsınız. Geçmişinizi şöyle bir karıştırın, büyük bir öfke nöbeti geçirmiş olmalısınız. Çünkü o acı ama enerji veren tattan vazgeçmek her babayiğidin harcı değil. Fakat siz onun sahibine ne kadar zarar veren bir tahta olduğunu fark etmiş ve söküp atmışsınız yerinden. Sahip olduğunuz dinginlik başkaları açısından arada bir sinir bozucu bile olabiliyor. Öfkeden boşalan yere doğru gelişen ironi ağacınız zekânızla birleşip size özgün bir kişilik kazandırıyor. Aslında her şeyi eleştiriyor, ama hiçbir şeyin sizi kızdırmasına izin vermiyorsunuz. Kabulleniyor değilsiniz dünyayı olduğu gibi. Dolayısıyla, bir “Hint fakiri” olduğunuzu iddia edemeyiz. Ama öfkenin hiçbir şeyi tamir etmeyeceğini de biliyorsunuz… Ermiş sayılmazsınız ama ermemiş de değilsiniz…

Benim için sonuç duğru hangi tahtanız eksik (test)
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

aman diyim kayra

Alt 03-07-2009 #6
Öfke
Sizin öfke tahtanız yanmış. Keskin sirke küpüne zarar deyip onu üşüyen ellerinizi ısıtmak için bir kereliğe mahsus kullanmışsınız. Sonra da bir daha asla ihtiyaç duymamışsınız. Geçmişinizi şöyle bir karıştırın, büyük bir öfke nöbeti geçirmiş olmalısınız. Çünkü o acı ama enerji veren tattan vazgeçmek her babayiğidin harcı değil. Fakat siz onun sahibine ne kadar zarar veren bir tahta olduğunu fark etmiş ve söküp atmışsınız yerinden. Sahip olduğunuz dinginlik başkaları açısından arada bir sinir bozucu bile olabiliyor. Öfkeden boşalan yere doğru gelişen ironi ağacınız zekânızla birleşip size özgün bir kişilik kazandırıyor. Aslında her şeyi eleştiriyor, ama hiçbir şeyin sizi kızdırmasına izin vermiyorsunuz. Kabulleniyor değilsiniz dünyayı olduğu gibi. Dolayısıyla, bir “Hint fakiri” olduğunuzu iddia edemeyiz. Ama öfkenin hiçbir şeyi tamir etmeyeceğini de biliyorsunuz… Ermiş sayılmazsınız ama ermemiş de değilsiniz…

Benim için sonuç duğru hangi tahtanız eksik (test)
fazla öfkelenme sinirlerine hakim ol teşekkürler güzel bir test bulunca paylaşayım dedim benim içinde sonuç doğru çıktı
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Çok doğru, çok az intikam alırım

Alt 03-07-2009 #7
İntikam
Sizin eksik tahtanız, başkalarında sanki biraz korkak olduğunuz duygusuna neden oluyor. Çünkü siz kin biriktirmiyorsunuz, düşmanlık etmiyorsunuz. Size zararı dokunanları kendi kaderlerine terk ediyorsunuz. Edenin nasılsa bir gün bulacağından eminsiniz. Hayatın tadını barışçıl yöntemlerle çıkarmaktan yanasınız. Zaten bugüne kadar hiç yanılmadınız. Hiçbir kötülük kimsenin yanına kalmadı. Gördünüz, tanık oldunuz. Beddua etmeniz bile gerekmedi hiç. Ayrıca her kötülüğün sahibine zarar verdiğini biliyorsunuz. Bir haksızlığı def etmek için bile olsa şiddete, kabalığa ihtiyaç olmamasından yanasınız. Bu da etraftan sizin biraz çekingen, cesaretsiz biri olduğunuz yolunda eleştiriler almanıza neden oluyor. Aldırmayın, gereken cevabı zaman veriyor…
Bu mesajdan alıntı yap
kayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayra(39)

Grafiker / İzmir

Alt 03-07-2009 #8
fazla öfkelenme sinirlerine hakim ol teşekkürler güzel bir test bulunca paylaşayım dedim benim içinde sonuç doğru çıktı
sanırım yanlış anlamışsın sonuçta zaten sinir ve öfkeden uzak durduğumu söylüyor...
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-07-2009 #9
teşekkürler bende çözdüm işte sonuç : )

İntikam
Sizin eksik tahtanız, başkalarında sanki biraz korkak olduğunuz duygusuna neden oluyor. Çünkü siz kin biriktirmiyorsunuz, düşmanlık etmiyorsunuz. Size zararı dokunanları kendi kaderlerine terk ediyorsunuz. Edenin nasılsa bir gün bulacağından eminsiniz. Hayatın tadını barışçıl yöntemlerle çıkarmaktan yanasınız. Zaten bugüne kadar hiç yanılmadınız. Hiçbir kötülük kimsenin yanına kalmadı. Gördünüz, tanık oldunuz. Beddua etmeniz bile gerekmedi hiç. Ayrıca her kötülüğün sahibine zarar verdiğini biliyorsunuz. Bir haksızlığı def etmek için bile olsa şiddete, kabalığa ihtiyaç olmamasından yanasınız. Bu da etraftan sizin biraz çekingen, cesaretsiz biri olduğunuz yolunda eleştiriler almanıza neden oluyor. Aldırmayın, gereken cevabı zaman veriyor
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 03-07-2009 #10
teşekkürler bende çözdüm işte sonuç : )

İntikam
Sizin eksik tahtanız, başkalarında sanki biraz korkak olduğunuz duygusuna neden oluyor. Çünkü siz kin biriktirmiyorsunuz, düşmanlık etmiyorsunuz. Size zararı dokunanları kendi kaderlerine terk ediyorsunuz. Edenin nasılsa bir gün bulacağından eminsiniz. Hayatın tadını barışçıl yöntemlerle çıkarmaktan yanasınız. Zaten bugüne kadar hiç yanılmadınız. Hiçbir kötülük kimsenin yanına kalmadı. Gördünüz, tanık oldunuz. Beddua etmeniz bile gerekmedi hiç. Ayrıca her kötülüğün sahibine zarar verdiğini biliyorsunuz. Bir haksızlığı def etmek için bile olsa şiddete, kabalığa ihtiyaç olmamasından yanasınız. Bu da etraftan sizin biraz çekingen, cesaretsiz biri olduğunuz yolunda eleştiriler almanıza neden oluyor. Aldırmayın, gereken cevabı zaman veriyor
bende de aynısı çıktıhangi tahtanız eksik (test)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları