hangi teknik

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - hangi teknik ...

hangi teknik
fiyonkmakarna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fiyonkmakarna

Fotoğrafçı / İstanbul

hangi teknik

Alt 30-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hangi teknik
http://www.facebook.com/ozyurtismail...42*********3

facete düğün fotoğrafçısı ismail özyurt diye aratınca çıkıyo link açılmazsa.
hangi teknik kullanılmış bu fotoğraflarda acaba? onca işini bilen,uzman kişi var sitede ama onlarca kişi bir soruya bakmasına rağmen tek bir kişi cvplamamış oluyor.neden insanalr"başkası nasılsa cvplar amaan" tarzında?yardımcı olunsa,bilinenler paylaşılsa ve sonucunda bir insan mutlu edilse hoş olmaz mı?birine faydalı olmak kötü bişey mi?daha önce de sordum buna benzer bir soru ama onlarca kişi bakmış,1 cvp bile yok. sizin gibi eğitim alamadık,bize gösteren olmadı,soracağımız bir bilenimiz de yoktu ancak işte böyle bilgi paylaşım forumlarından okuyarak,araştırarak,videoları izleyerek...soru sorma isteği de bırakılmıyor insanda,yardımcı olunsa,bilgi paylaşılsa,anlatılsa...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 30-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba

linkini verdiğin döküman görüntülenemiyor.

Ayrıca bende bakmış olabilirim sorduğun bir soruya ve nasıl yapıldığı hakkında bir bilgim yoksa cevap vermemişimdir.
Sonuçta bilinen bir soru emin olun cevaplanır. en azından arkadaşlarım adına bunu söyleyebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-06-2011 #3
facebookta direk şahsın kendisinden rica etseniz daha iyi olmazmı?
Bu mesajdan alıntı yap

fiyonkmakarna

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-06-2011 #4
doğru bir yaklaşım bilmiyosundur yanıtlamamışsındır ama 45 kişi girmiş bakmış bu sitede, 1ide mi bilmiyor,sonuçta burada uzmanalrın sayısı uzman olmayanların sayısından çok.çekene sor demişsin arkadaşım, çok sordum böyle,sorup öğrenmek, kendime merak ettiklerimi araştırıp öğrenip bir şeyler katmak için ama bu işi ticari yapanlar dut yemiş bülbül oluyorlar ne yazık ki.asla tek kelime laf etmiyorlar. çoğu hazır plug-inleri kullanıyor ama sanki kendileri excel formülü yazmış ve formülü paylaşmak istemiyor gibi kendilerine saklıyorlar.ben bildiği herşeyi karşındaki gelip talepe tmese bile kendiliğinden paylaşan,işe yaramak,birilerine yardımcı olmak,el vermek isteyen biri olarak böyle paylaşımdan yoksun,bencillikleri gördükçe "bunu nasıl yapttın"diye artık kimseye sorasım gelmiyor açıkçası.Bu renk tonlamalarını öğrenmeyi çok istiyorum,cs4 kullanıyorum ve ne öğrendiysem kendi kendime,araştırarak,okuyarak,Artık sormaktan cevap alamamaktan,insanalrın bildiklerini paylaşmak istememesinden yoruldum.Allah rıası için biri çıksın da bu renk tonlamaalrını nasıl yapabilirim anlatsın yaa.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-07-2011 #5
Arkadaşım merhaba, asabiyetini sevdiğimden yazıyorum. hangi teknik

Cs 4'ü, 5'i, 15'i farketmez eğer PS kullanıyorsan bu tonlamaları PS içindeki çeşitli filtrelerle yapabileceğini biliyor olman gerek. Level'le bir kısım ayarlayabilirsin, Hue yapabilirsin, çeşitli kombinelerden sonra filtrelerinden yine ayarlanabilrisin.

Baktın yapamıyorsun hazıra konacaksın. Gireceksin gooogle amcaya, yazıcaksın arama kısmına 'photoshop filters', kesmedi bişi çıkartamadın durumdan ozaman plugin indireceksin, kuracaksın ve makinayı baştan çalıştıracaksın ki alet kendine gelecek.

Benim kullandıklarımdan bazılarının isimlerini vereyim ki sanırım sana iş görür, AV bros, DCE tools, Nik Software...

ve herşeyden öte, bilgi almak için konuyu açtıktan sonra beklemen gerekiyor. Hemen cevap gelmesi 50.936 adet Photoshop konusunun arasında biraz acayip olurhangi teknik

Ki fotoğrafçı olarak çok araştırman lazım, kurgulaman lazım..

Bol şans.
Bu mesajdan alıntı yap

fiyonkmakarna

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-07-2011 #6
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap