Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)

Edius - Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve) Sponsorlu Bağlantılar Neredeyse bütün konuyu başlığa yazacaktım. Sorum şu: Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve) veririz ya. Sesi de yavaş yavaş açmak ya ...

Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)
MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 06-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Neredeyse bütün konuyu başlığa yazacaktım. Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)

Sorum şu:

Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve) veririz ya.

Sesi de yavaş yavaş açmak ya da yavaş yavaş kısmak için ne yapmak gerekir ? Key vermek işi çok zor, zahmetli Transition mantığı ile sesin üzerine bir şey ekleyip kısıp açamaz mıyız ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neredeyse bütün konuyu başlığa yazacaktım. Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)

Sorum şu:

Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve) veririz ya.

Sesi de yavaş yavaş açmak ya da yavaş yavaş kısmak için ne yapmak gerekir ? Key vermek işi çok zor, zahmetli Transition mantığı ile sesin üzerine bir şey ekleyip kısıp açamaz mıyız ?
benim bildiğim böyle bir eklenti yok edius da.
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 08-02-2011 #3
edius'un çok büyük eksiği. Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)
corel videostudio x3'te yapılabilirmiş ama EDIUS'un eline su dökebilir mi sanmıyorum..en iyisi corel videostudio x3 ile sese fade in ve fade out verip mp3 olarak kaydedip edius'ta açmak Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 08-02-2011 #4
edius'un çok büyük eksiği. Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)
corel videostudio x3'te yapılabilirmiş ama edıus'un eline su dökebilir mi sanmıyorum..en iyisi corel videostudio x3 ile sese fade in ve fade out verip mp3 olarak kaydedip edius'ta açmak Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)
olabilir ama extra 2 iş yapmış olacaksın, şahsen ben olsam edius da key vererek yaparım bu işi ama seçim senin Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve) bu arada ben bildiğim kadarıyla yok diyorum yani varsa da benim haberim yok böyle bir eklenti yada efeckt ten,
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 09-02-2011 #5
Eksik olma abi çok teşekkür ederim. Bir de photoshop, EDIUS gibi yazılımları para vererek satın alabilse idim çok daha rahat ederdi vicdanım. Adamlar yıllarını veriyor. torrentten ise 3 saatte iniyor.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 09-02-2011 #6
Eksik olma abi çok teşekkür ederim. Bir de photoshop, EDIUS gibi yazılımları para vererek satın alabilse idim çok daha rahat ederdi vicdanım. Adamlar yıllarını veriyor. torrentten ise 3 saatte iniyor.
3 saat mi ?? senin bağlantı hızında çok düşükmüş yav Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)))
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 10-02-2011 #7
1 megabitle anca abi. Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve))) 105 kb ile indiriyor Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)))
Bu mesajdan alıntı yap