Happy Feet (kreş) logo.

Logo Tasarımları - Happy Feet (kreş) logo. ...

Happy Feet (kreş) logo.
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Happy Feet (kreş) logo.

Alt 28-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hollanda Deenhaag daki bir kreş için yapmış olduğum logo.
Not : Çalışma uygulanmamıştır.

Happy Feet (kreş) logo.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sizi eleştirmek hattimize değil ama ilk bakışta gözüme olumsuz çarpan bir bölgeyi size göstermek istedim.Gerçi çalışma daha uygulanmadığını belirtmişsiniz ama. e harflerinin dışındaki halkalarda ufak bir açı sorunu var.Happy Feet (kreş) logo.
üzernde çalışılırsa güzel bir logo çıkacak ortaya.Ha birde F harfi daha belirgenleşmesi gerekir bence kolay gelsin elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-10-2009 #3
Fok balığının ağız kısmı düz değil de oval olsa daha mı güzel olur ne dersiniz? Ben denemekte fayda var diyorum. Bir de happy yazısının olduğu kısımdaki mor yazı daha kalın olsa, alt kısımdaki yazıya göre biraz sönük kalmış ve etrafındaki beyaz şeritte yeterince kalın olduğu için söze biraz nahoş görünüyor gibi.

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2009 #4
Sizi eleştirmek hattimize değil ama ilk bakışta gözüme olumsuz çarpan bir bölgeyi size göstermek istedim.Gerçi çalışma daha uygulanmadığını belirtmişsiniz ama. e harflerinin dışındaki halkalarda ufak bir açı sorunu var.Happy Feet (kreş) logo.
üzernde çalışılırsa güzel bir logo çıkacak ortaya.Ha birde F harfi daha belirgenleşmesi gerekir bence kolay gelsin elinize sağlık
Fok balığının ağız kısmı düz değil de oval olsa daha mı güzel olur ne dersiniz? Ben denemekte fayda var diyorum. Bir de happy yazısının olduğu kısımdaki mor yazı daha kalın olsa, alt kısımdaki yazıya göre biraz sönük kalmış ve etrafındaki beyaz şeritte yeterince kalın olduğu için söze biraz nahoş görünüyor gibi.

Kolay gelsin...

Çalışma uygulanmadı derken, projeden vazgeçildi demek istedim. Örneğini gördüğünüz çalışma bir taslaktır. Bu nedenlerden dolayı geliştirmeye ve eklemeye gerek duymadım. Fikir sabit kalmak üzere başka bir projede kullanma hakkı saklıdır. Verdiğiniz emeğe ve uyarılarınıza teşekkürler.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap