Hareketli grafik tanıtım

After Effects - Hareketli grafik tanıtım Sponsorlu Bağlantılar Özellikle maille yollanabilecek yaptığımız işi açıklayan hızlı ve keyifli olmasına çalıştığım bir tanıtım videosu. Tamamen standart after effect araç ve efektleriyle hazırlanmıştır. İçeride gözüken videolarında tamamı tarafımdan yapılmıştır. ...

Hareketli grafik tanıtım
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Hareketli grafik tanıtım

Alt 09-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle maille yollanabilecek yaptığımız işi açıklayan hızlı ve keyifli olmasına çalıştığım bir tanıtım videosu.

Tamamen standart after effect araç ve efektleriyle hazırlanmıştır. İçeride gözüken videolarında tamamı tarafımdan yapılmıştır.

https://vimeo.com/55186587
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
linki eklemeyi bu şekilde deniyorum

[VIMEO]55186587[/VIMEO]
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-12-2012 #3
Elinize sağlık güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
cenk1616 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenk1616

Webmaster / Bursa

Alt 10-12-2012 #4
çok güzel olmuş elinize sağlık... bu arada karikatürden adam yürütmeryi nasıl yapıyorsunuz acabaa .....
Bu mesajdan alıntı yap

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-12-2012 #5
çok güzel olmuş elinize sağlık... bu arada karikatürden adam yürütmeryi nasıl yapıyorsunuz acabaa .....
Sağolun. O çizimi zaten anime debilmek için çizmiştim. Bazı eklemlerini ayrı katmanlarda alıp referans noktalarını değiştirip rotate döndürme eylemi yapınca problem olmuyor. Birde puppet aracını kullanınca da işlem çok daha kolaylaşıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 10-12-2012 #6
güzel çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap