harfi rakamı covert etmişim ilerki zamanda da lazım olmuş tekrardan covert ettiğim

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - harfi rakamı covert etmişim ilerki zamanda da lazım olmuş tekrardan covert ettiğim Sponsorlu Bağlantılar selamun aleykum arkadaslar grafik tasarım da ben yeniyim suan corel öğreniyorum corel 12 veya x4 veya x5 genelde ağırlıklı bu 3 kullanıyorum sorum şu ; harfi rakamı covert ...

harfi rakamı covert etmişim ilerki zamanda da lazım olmuş tekrardan covert ettiğim
alfax27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alfax27

Yrd. Grafiker / Gaziantep

Alt 30-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamun aleykum

arkadaslar grafik tasarım da ben yeniyim suan corel öğreniyorum corel 12 veya x4 veya x5 genelde ağırlıklı bu 3 kullanıyorum sorum şu ;
harfi rakamı covert etmişim ilerki zamanda da lazım olmuş tekrardan covert ettiğim yazı veya rakamı covertten metin biçimine nasıl çevire bilirim
örnegin ; bu siteden ben 2011 takvimi indirdim convertli olanları yazı tiplerini değiştirmek istedim olmadı

yardımcı olursanız sevinirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu mümkün değil maalesef. Convertlenmiş bir metin üzerinde tekrardan oynama yapmanız imkansız.
Bu tip durumlarla karşılaşmamanız için convert etmeden çalışmanın bir yedeğini almanız lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-11-2010 #3
Convert edilen yazı tekrar yazı karakterine dönüştürülemez. Yazı karakterini bulup tekrar yazman gerekir...
Bu mesajdan alıntı yap

alfax27

Alt 30-11-2010 #4
o yazı karekterini bilmem için ne yapmam lazım????

örneğin ; 2011 tüm takvim modelleri var bunu indirdim ordaki vektörleri yılbası için çalışmalar yapacam indirdiklerimi kullanırsam çalmış olurum
yani size şunu sorsam tüm grafikerler genel olarak hangi yazı karakterlerini kullanıyor ????
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-11-2010 #5
o yazı karekterini bilmem için ne yapmam lazım????

örneğin ; 2011 tüm takvim modelleri var bunu indirdim ordaki vektörleri yılbası için çalışmalar yapacam indirdiklerimi kullanırsam çalmış olurum
yani size şunu sorsam tüm grafikerler genel olarak hangi yazı karakterlerini kullanıyor ????
Öyle bir şey yok. harfi rakamı covert etmişim ilerki zamanda da lazım olmuş tekrardan covert ettiğim

Tasarımınız ile görsel bütünlük sağlayanını kendiniz tercih etmelisiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

alfax27

Alt 30-11-2010 #6
bir soru daha avartar eklemeyi nerden yapacam???? bulamadım da
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-11-2010 #7
bir soru daha avartar eklemeyi nerden yapacam???? bulamadım da
Anasayfaya gel sol taraftaki menüden Kontrol Panel'i seç sol tarafta Ayarlar&Özellikler'in altında Avatar görselini değiştir seçeneği ile değiştirebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap