Harflerde Şekil Değişikliği

Illustrator - Harflerde Şekil Değişikliği Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Bir tane zarf şablon örneği bulmuştum nette. Görebilmeniz için hotfiles a da ekledim http://bit.ly/phxLUj Bunu indirip illustratorda açıktan sonra yazılarda " Direct Selection Tool (A) " ...

siyord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siyord

Webmaster / Kocaeli

Alt 12-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.

Bir tane zarf şablon örneği bulmuştum nette. Görebilmeniz için hotfiles a da ekledim http://bit.ly/phxLUj

Bunu indirip illustratorda açıktan sonra yazılarda "Direct Selection Tool (A)" ile oynama yapabiliyorum. Örneğin bi karatkeri seçip rengini değiştirebiliyor veya eğip bükebiliyorum! Fakat T (Text) özelliği kullanılmıyor.

Bu nasıl yapılır? Ben de yazı yazıp o yazıdaki harfleri bu yolla istediğim gibi nasıl değiştirip eğip büküp istediğim şekli verebilirim??

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erdem ALKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erdem ALKAN(30)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
text i seçip object menüsünden expand yaptıgın zaman istedigin gibi anchor lardan cekip uzatabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
siyord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siyord

Webmaster / Kocaeli

Alt 17-07-2011 #3
Teşekkürler yardım için ancak o şekilde yapamadım. Yazıyı Selection Tool ile seçtikten sonra sağ clik - Convert deyince oluyor ama. Teşekkürler yine de.
Bu mesajdan alıntı yap