harfleri çizgi haline getirmek

Illustrator - harfleri çizgi haline getirmek ...

kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben harfleri çizgi haline getirmek istiyorum.Ancak demek iistediğim convert değil..Harflri konvert ettiğim zaman stroke efektleri komutu harfin dış kontürlerine uygulanıyor. Ben ise sanki, ben harfi pen le çizip istediğim kalınlıkta stroke verip mesela "tebeşirle yazı yazma" efekti vermek istiyorum..Normal Convert de bu olmuyor çünkü yazının dış kenarlarına efekt verdiği için gerçekçi olmuyor çünkü içi dolu oluyor. İçinin rengini boşalttığınız zaman ise efekti sadece dış çizgiye verilmiş içi boş bir harf gördüğünüz için gerçekçi olmuyor. Ben bir " ali top at" yazısını tebeşir görünümünde yazmam için yazıyı pen kalemiyle çizmemmi lazım..daha iyi anlaşılması için resim de ekliyorum

http://imageshack.us/photo/my-images/24/strokeefkt.jpg/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım istediğin burada Tebeşir Yazı Tipi

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2011 #3
Sanırım istediğin burada Tebeşir Yazı Tipi
Bende de bu tür fontlar var ama türkçe değil Ayrıca benim amacım böyle bir şeyin yapılıp yapılamayacağını öğrenmek.. Yinede teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap