Harfleri nasıl sıkıştırmalıyım

Corel Draw - Harfleri nasıl sıkıştırmalıyım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar lazerde pleksi kesim yapıyorum malum malzemede pahalı olduğu için harfleri sıkıştırmam lazım bunun için corelde kullanabileceğim ücretsiz bir macro yada her hangi bir şey varmı elle yapması ...

xyunusx666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xyunusx666

Grafiker / Antalya

Dosya18

Alt 17-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar lazerde pleksi kesim yapıyorum malum malzemede pahalı olduğu için harfleri sıkıştırmam lazım bunun için corelde kullanabileceğim ücretsiz bir macro yada her hangi bir şey varmı elle yapması çok uzun sürüyo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emel1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emel1988

Grafiker / Ankara

Alt 17-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adobe programlarında karekter özelliklerinden rahatça sıkıştırabiliyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-04-2013 #3
Adobe programlarında karekter özelliklerinden rahatça sıkıştırabiliyorsunuz.
CorelDRAW bölümünde sorulan bir soruya verdiğiniz bu cevap sizce ne kadar geçerli?

Bir satırdaki harf aralarını sıkıştırmak için Shape Tool ile Text'i seçip Text'in sağ alt köşesinde beliren simgeyi sola doğru sürükleyin.

Fakat sizin sorununuzun çözümü tam olarak Nesting tabir edilen bir işlemdir. Internette "CorelDRAW Nesting" diye bir arama yaparsanız konuyla ilgili eklentileri bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
halil037 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil037

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2013 #4
yazının üstünde f 10 yap soladoğru sürükle ister tek müdahale edin ister geneline
Bu mesajdan alıntı yap