Harflerin Etrafını Kesmek

Folyo kesim - Harflerin Etrafını Kesmek Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, Roland GX-24 markalı plotter kullanıyorum, bu makinenin optik gözü var. Cam yazıları için tasarımlarımı dijital baskıya gönderiyorum, yazıların kesimi için harflerin etrafına çizgi/kontur atıyorum, bu ...

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 23-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar, Roland GX-24 markalı plotter kullanıyorum, bu makinenin optik gözü var. Cam yazıları için tasarımlarımı dijital baskıya gönderiyorum, yazıların kesimi için harflerin etrafına çizgi/kontur atıyorum, bu dijital baskılı yazıların etrafını kendi makinemde kesebilir miyim? kesiliyorsa ne yapmam lazım?, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 23-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu hususta bir yazı yazdım.plotter da pozalamaburası seni tatmin etmezse gerekli açıklamaları yapacağım.
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 23-04-2011 #3
Yılmaz abe, çook teşekkür ediyorum, okuyup, uygulamasını yapacam, sıhhatli günler diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 23-04-2011 #4
cut studioda baskıyı kes yapmak başl başına sanat.Buradan izah etmesi çok zor,umarım elinde gx24 ün cdsi var. onu tak manulaini aç manualinde herşey açıkça yazıyor.İngilizce anlayamıyorum dersen google amcanın translate sağ olsun
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 24-04-2011 #5
Yılmaz abe, GX-24 Cd'si bende var, onu uygulamasını yapıp öğrenmem lazım, takıldığım bir nokta olursa, yardımlarınıza başvururum, saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 25-04-2011 #6
memnuniyetle
Bu mesajdan alıntı yap