harika anismayon buda anismayon calışmalarım

Flash - harika anismayon buda anismayon calışmalarım ...

mahoo22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahoo22(33)

Webmaster / Kayseri

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SwfCabin - Free Swf Upload & Swf Hosting - Viewing: harika anismayon buda benim anismayon calışmalarım
süper olmus degilmi arkadaslar bir ayda fazla uğraştım, flashmx de yapmıştım.tabiki kolay değil sizde yorum bekliyorumm:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 08-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"harika anismayon buda anismayon calışmalarım "

"süper olmus degilmi arkadaslar":
"Anismayon"?

Siz, bize yapılacak bir yorum bırakmamışsınız ki zaten harika anismayon buda anismayon calışmalarım
Çok alçakgönüllüsünüz(!), madem çalışmanızı koydunuz bu yöndeki fikirleride bize bıraksanız, daha iyi olmaz mı?Tabi insanın çalışmalarını beğenmesi güzel, zaten önce kendisi beğenmeli ki başkalarının beğenmesini beklemeli, ama başkalarının yorumunada saygı göstermeli, madem koydunuz fikirleri bize bıraksanız?

Gerçi siz çok beğenmişsiniz, bize pek yorum kalmıyor ama, görüş ve önerilerimi sunmadan geçmeyeyim.
Çalışmaya gelince ortada dediginiz gibi harika bir çalışma göremedim, ama gerçekten uzun zaman harcadıgınızı ve emek verdiginizi söylüyorsunuz, flash mx le de yaptıgınıza göre baya uğraşmışsınız, emeğinize sağlık.
Fakat script değil de animasyon açısından Adobe Flash Cs4 Professionel kullanmanızı öneririm, çünkü içerisinde bir çok yeni eklenti, görsel açısından daha kullanışlı ve bir çok alternatif sunuyor.

Onun dışında giriş güzel olmuş; ama animasyon genel kapsamda biraz daha geliştirilebilir? Hazır swf animasyonlar şeklinde klasik bir animasyon olmasına ragmen, yinede renk uyumu, müzik, animasyonların uygulama biçimi, güzel olmuş...Yorumumu sizi kırmak için yapmadım aksine sizden daha iyi çalışmalar bekliyorum, çalışmanıza tabi önce kendimiz beğenmeliyiz ama harika gözüyle bakmadan önce daha iyi neler yapabilir tarzında bakarsak daha iyi çalışmalar çıkar, ileride baktıgımızda aradaki o büyük farkı görürüz...Umarım demek istedigimizi anlatabilmişimdir...Tekrar emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.

İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
elff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elff(32)

Desinatör / Malatya

Alt 08-02-2009 #3
güzel olmuş elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-02-2009 #4
:S sen yorumunu yapmışsın ama ben senin yorumuna katılmıyorum .... 4-4 lük değil yani harika değil...4 den 2 sana , güzel ii olmuş diyeceğim, animasyon dediğin olayda çok az masklarla yapmışsın , yuvarlaklar dönseymiş değişik hareketlikler olsaymış ve hareketler devam etseymiş doludolu güzel olmuş derdim .Şimdilik emeğine saygı .
Bu mesajdan alıntı yap
By_HeMŞinLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_HeMŞinLi(25)

Öğrenci (Grafik) / Rize

Alt 09-02-2009 #5
güzel paylaşım saol...eline sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #6
"harika anismayon buda anismayon calışmalarım" başlığını görünce ben de Buda (Budizmin kurucusu) ile ilgili bir animasyon aradım. Sanırım bu da demek istediniz. Hatalı yazılınca yanlış anlamışım doğal olarak.
Bu mesajdan alıntı yap
mahoo22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahoo22(33)

Webmaster / Kayseri

Alt 09-02-2009 #7
özür dilerim arkadaşlar.sadece paylaşmak istedim,ama yazıları biraz dikkatsiz olmuştum bunda sonrada dikkat ederim.artık yorum yazmana gerek yok arkadaşlar.Çok tşk ederim.tekrar özür dilerim.:utann:
Bu mesajdan alıntı yap
maxiimuss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxiimuss

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #8
Kardeş güzel olmus ama bence photoshoptan biraz daha süsleseydin.Ama başarılı olmus yhaneharika anismayon buda anismayon calışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anismayon, buda, calismalarim, harika