Harita çizimi için İllustrator Yardım

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Harita çizimi için İllustrator Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben yeni başladım illusrtrator kullanmaya. Şimdilik harita çiziyorum. Yapamadığım bir şey var resimde ekledim. İki çizgiyi birbirine bağlayamıyorum resimde gösterdiğim uyarıyı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim....

alelacele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alelacele

Eğitimci / Adana

Alt 25-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben yeni başladım illusrtrator kullanmaya. Şimdilik harita çiziyorum. Yapamadığım bir şey var resimde ekledim. İki çizgiyi birbirine bağlayamıyorum resimde gösterdiğim uyarıyı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illusrtrator haritacılık için plugini var Avenza MAPublisher bir inceleğin derim ayrıca haritacılıkta cizim MicroStation ile yapılır tabi 3D yöntemiyle
Bu mesajdan alıntı yap
aleebron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleebron

Grafiker / Adana

Alt 17-10-2014 #3
iki çizgiyi yani daha doğrusu noktaları birleştirmek için objeler seçiliyken sağ tıklayıp join seçeneğini seçmek ezbere konuşuyorum çünkü resmi göremiyorum şuan kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap