Harita çizimi yapabilecek Freelancer - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Harita çizimi yapabilecek Freelancer - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Harita çizimi yapabilecek Freelancer Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nin haritasının vektörel olarak hazırlayabilecek, ...

tanertec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanertec

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Harita çizimi yapabilecek Freelancer

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nin haritasının vektörel olarak hazırlayabilecek, cizimci arkadaş arıyoruz.

Elimizde daha önce kullandığımız bir harita var, vektörel olmadığı için harita üzerinde editleme yapamadığımızdan güncelliğini kaybetmesi sebebiyle yeniletmek istiyoruz. Bununla ilgilenip zaman ayırabilecek, elimizdeki haritayı google mapsla kıyaslayıp yeniden vektörel olarak çizebilecek arkadaş arıyoruz.

İlgilenen arkadaşlar google maps tan ikitelli organize sanayi haritasını inceleyip ulaşmaları rica olunur. En nihayetinde yeniden bu çizilecek. Sadece bizim eski haritanın referans renklendirmesi kullanılacak.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Harita çizimi yapabilecek Freelancer - Türkiye Geneli - Harita çizimi yapabilecek Freelancer - Türkiye Geneli ya da Harita çizimi yapabilecek Freelancer - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Harita çizimi yapabilecek Freelancer - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

19041973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19041973(44)

Grafiker / Uşak

Alt 13-08-2012 #3
mail atıldı
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

mssahin88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mssahin88(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2012 #5
İlanınızla ilgileniyorum ********* ********* ikitelli de ikamet ediyorum
tanertec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanertec

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2012 #6
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederiz. İlgili arkadaşlardan biri ile projeyi gerçekleştiriyoruz. Teşekkürler Grafikerler...