Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı

Kartvizit Tasarımları - Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı ...

harputreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harputreklam

Desinatör / Elazığ

ünlem

Alt 30-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı olrmusunuz sizce nasıl

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 30-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sizce Olmuşsa Bence Olmamış Sizce Olmamışsa Bencede Olamamış... Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı

Bu mesajdan alıntı yap
enes_59 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enes_59

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2010 #3
Reklam firması ama kendı reklamını yapamıyor görüntüsü var Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
pinar06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pinar06

Grafiker / Antalya

Alt 23-11-2010 #4
hala böyle resimler koyupta tasarım yaptım diyen var mı diyordum meğersem hala varmış şaşırdım bence hayal gücünüzü zorlayın derim bu çok fenaa
Bu mesajdan alıntı yap
cesotti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesotti

Grafiker / İzmir

Alt 23-11-2010 #5
Kartvizitin ön yüzünde üç, arka yüzünde iki kez firma ismi tekrarlanmış. Bir kaç kere daha tekrarlasanız, diğer bilgileri koymaya yer kalmayacakmışHarput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı) Arkadaki yazıların kimi büyük kimi küçük harfle başlamış. Açıkçası, bu kartvizit benim elime geçse, iş yaptırmamak için sürekli görebileceğim bir yere koyardım bu kartı Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
sagat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sagat

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2010 #6
el ilanı gibi olmuş ne ararsan var maşallah reklam işiyle uğraşan birine yakışaka bir kart değil
resimleri illaki kullanacam diyorsanız arka taraf tek renk fon olsun resimleride daha derli toplu kullanın bence
Bu mesajdan alıntı yap
poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 27-11-2010 #7
Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı valla büyük tesadüf. bence de olmammış hitap ettiği müşteri kesimine göre değişir.
bir kart viziti 20 ila 30 tl arasında yapan yada yamak zorunda olan bir reklamcı ise süper bir kart işlerini arttıracaktır. ama kurumsal kimliği oturmuş müşteri portföyü elit bir kesime sahip bir ajanssa ki bunlar N.K yapmaz bir kartı 100 ile 200 arası yapıyorsa yada hediye ediyorsa Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı ki olmadıkları kesin olsalardı saten bu kart nasıl diye bize sormazlardı. bence uygun basın.
Bu mesajdan alıntı yap
Chik0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Chik0

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2010 #8
grafik tasarım üzerine deilde daha cok züccaciye tarzı biyerin kartvizitine benzemis daha sade ve tasarıma elverisli motiflerle belli edebilirdnz..
Bu mesajdan alıntı yap
AlperAkbiyik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlperAkbiyik

Grafiker / Yurtdışı

Alt 09-02-2011 #9
Reklam firması ama kendı reklamını yapamıyor görüntüsü var Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı
Katılıyorum...

Çok Kalabalık Olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
GULNIH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GULNIH

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 09-02-2011 #10
MERHABA.. benım konuyla ılgısız olacak af buyurun arkadaslar. sayfada yenı konu acıp soru sormak ıcın bulamadım.. ben el sanatları cıkıslıyım sımdı selcuk unı. geleneksel okuyorum.. ama grafıge gecıs yapmak ıstıyorum.. yasım epy ılerlemıs oldugundan herkes yapamazsın edemezsınle epey korkuttu benı ama ben ıstıyorum fakat ılk bastakı guvenı kaybetım.. yasım geregı bu karasızlıga dustum... ben 81 dogumluyum bırtakım ozel sebeplerle okul hayatına gec basladım .. bana bu konuda yardım edenler olursa sevırım bunu gercekten yapamazmıyım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları