Hasar gören psd ''Could Not Open...''

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Hasar gören psd ''Could Not Open...'' Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar elektrik kesintisi yüzünden 4 gündür çalıştığım ve kesintiden 10 dk önce save ettiğim çalışma pc aniden kapandığı için hasar gördü ve açılmıyor. Daha önce çok kurtarma programı ...

Umut Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Umut Özkan

Öğrenci (Grafik) / Adana

Dosya18

Alt 07-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar elektrik kesintisi yüzünden 4 gündür çalıştığım ve kesintiden 10 dk önce save ettiğim çalışma pc aniden kapandığı için hasar gördü ve açılmıyor. Daha önce çok kurtarma programı denemiştim sonuç alamamıştım hala bir çözümü yok mu bunun?

Bu sefer psd lazım değil sadece görüntüsünü alsam bile yeter bana bakarak çizerim.

Kullandığım sürüm: Cs5
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

renton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renton

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
birde bunu dene
flobo psd recovery indir
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 07-02-2013 #3

Arkadaşlar elektrik kesintisi yüzünden 4 gündür çalıştığım ve kesintiden 10 dk önce save ettiğim çalışma pc aniden kapandığı için hasar gördü ve açılmıyor. Daha önce çok kurtarma programı denemiştim sonuç alamamıştım hala bir çözümü yok mu bunun?

Bu sefer psd lazım değil sadece görüntüsünü alsam bile yeter bana bakarak çizerim.

Kullandığım sürüm: Cs5

Yardımı sayesinde çalışmanın görüntüsünü alabilirsem o arkadaşa 20 tl göndereceğim.
Burada aynı sıkıntıyı yaşayan birisi var ; Adobe Community: Error: "could not complete your request because it is not a valid photoshop document"

Sorunu çözmüşler ancak ben yarım ingilizcemle sistem heri yükleme gibi birşey yaparak kurtardıklarını anlayabildim. Yada dosyayas sağ tıklayınca önceki sürümler gibi bişey çıkıyormuş ben bulamadım böyle bir seçenek ama sen bi bak istersen. Bende bozuk dosya olmadığından çözümü net bulamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
Umut Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Umut Özkan

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 08-02-2013 #4
Burada aynı sıkıntıyı yaşayan birisi var ; Adobe Community: Error: "could not complete your request because it is not a valid photoshop document"

Sorunu çözmüşler ancak ben yarım ingilizcemle sistem heri yükleme gibi birşey yaparak kurtardıklarını anlayabildim. Yada dosyayas sağ tıklayınca önceki sürümler gibi bişey çıkıyormuş ben bulamadım böyle bir seçenek ama sen bi bak istersen. Bende bozuk dosya olmadığından çözümü net bulamadım.
Üyenin dediklerini yaptım ve bir an umutlandım çünkü dün'e ait desktop'a ulaşmıştım ama çalışmaya tıklayınca gene hüsran;

Genede yardımın için teşekkürler üstad Hasar gören psd ''Could Not Open...''
Bu mesajdan alıntı yap