Hasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afiş

Deneme Çalışmalar - Hasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afiş ...

CrmBs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CrmBs

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okuldaki kısa film yarışması için afiş yaptım .. yorumlarınızı esirgemeyin bakın nasıl olmuş...:smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cerkezkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cerkezkoy(35)

Webmaster / Tekirdağ

Alt 18-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoş bir tasarım. Yanlız hasgal yazısında bulunan içizgilere dikkat edersen daha iyi olur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
dishe35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dishe35

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2009 #3
haskal yazısı altındaki siyah kontür ne ?? kimisi s harfini kesior kimisi a harfini :S
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 18-12-2009 #4
Bir şeyi merak ettim bundan önceki afiş tasarımızda da ebat olarak bu şekilde çalışmışsınız.

Afişlerin oran orantı ve ebad standartları ile ilgili bilginiz var mı? yoksa ne gelirse bi alan açıp çalışıyormusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

CrmBs

Alt 18-12-2009 #5
Bir şeyi merak ettim bundan önceki afiş tasarımızda da ebat olarak bu şekilde çalışmışsınız.

Afişlerin oran orantı ve ebad standartları ile ilgili bilginiz var mı? yoksa ne gelirse bi alan açıp çalışıyormusunuz?
ya daha önceden bi terübem yoktu. sonuçta basılcağı için kalitesi güzel olsun die photoshopta 6400x6400 yaptım Hasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afiş .. sonuçta yapa yapa öğrenicez Hasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afiş

haskal yazısı altındaki siyah kontür ne ?? kimisi s harfini kesior kimisi a harfini :S
ya oraları biraz kötü oldu . fakat zaten oralar dikkat fazla etmedim (göze batmaz die Hasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afiş).
Bu mesajdan alıntı yap
MuratKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratKa

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2009 #6
diğer afişin gibi bundada acıklayıcı hiç bir şey yok...
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-12-2009 #7
Afiş demeye bin şahit =))
Hiç bir bilgi yok, tipografi yok, görsel yok..
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-12-2009 #8
İlgimi çektiğini ve hoşuma gittiğini söyleyemeyeceğim. Afiş olarakta değerlendirilecek gibi değil. Barı yarışma başlangıç bitiş süresini, ödülü, kimin organize ettiğini falan yazsaydınız.
Bu mesajdan alıntı yap

CrmBs

Alt 20-12-2009 #9
ARkadaşlar daha tarih vs.. şeyler belirlenmediği için üzerine bi şey yazmadım ama boşluk bıraktım .. bu arada yorumlarınız için saolun Hasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afişHasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afiş
Bu mesajdan alıntı yap