hastane afiş çalışması

Afiş Tasarımı - hastane afiş çalışması Sponsorlu Bağlantılar bu iş beğenildi ve basıldı (baya oldu) fakat böle bir iş geldiğinde daha nasıl bişey yapabilirim, hatalarım nedir, bunları öğrenmek için gönderiyorum. şimdiden teşekkür ederim •´¯`•*» ( B¥ ...

hastane afiş çalışması
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

hastane afiş çalışması

Alt 02-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu iş beğenildi ve basıldı (baya oldu) fakat böle bir iş geldiğinde daha nasıl bişey yapabilirim, hatalarım nedir, bunları öğrenmek için gönderiyorum. şimdiden teşekkür ederim

hastane afiş çalışması

•´¯`•*» ( B¥ îMåj ) «*•´¯`•
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sync_up isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sync_up

Grafiker / Ankara

Alt 02-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Genel konsept hoş ancak bazı denge ve tipografi hataları var. Birden fazla denge noktası kullanılmış. Bu yüzden dağınık görüntü ortaya çıkıyor. Ancak bir çok kişiye göre bu değişiklik gösterir. Sponsor firmaların isimleri çok büyük. Afiş 50 x 70 boyutunda ise Belediye ve Hastane yazılarının büyüklüğü 70 punto civarında olmalı.

Bir de merakımdan soruyorum. Bu bi çoğumuz tarafından bu şekilde kullanılır. Neden "ve" yazısını küçük harflerle yazarız?

Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 02-02-2008 #3
çok güsel bir soru aslında nedeni yok eğer yazım hatasına yol açmıyorsa sorun yok demektir ve inş. hata değildir hastane afiş çalışması aslında dediğiniz gibi siz deyince o ve yazısı çok kötü göründü gözüme hastane afiş çalışması teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-02-2008 #4
bence renklerin ve sadeliğin uygun oranda kullanıldığı güzel bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 02-02-2008 #5
tşkler kardeş
Bu mesajdan alıntı yap
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 02-02-2008 #6
Genel konsept hoş ancak bazı denge ve tipografi hataları var. Birden fazla denge noktası kullanılmış. Bu yüzden dağınık görüntü ortaya çıkıyor. Ancak bir çok kişiye göre bu değişiklik gösterir. Sponsor firmaların isimleri çok büyük. Afiş 50 x 70 boyutunda ise Belediye ve Hastane yazılarının büyüklüğü 70 punto civarında olmalı.

Bir de merakımdan soruyorum. Bu bi çoğumuz tarafından bu şekilde kullanılır. Neden "ve" yazısını küçük harflerle yazarız?

Emeğine sağlık...
evt bence de hoş gorunumlu olmus.ama anlamadıgım bısey var.sync-up birden cok denge kullanmıssın demekle neyı kastettı onu anlamadım.evt tipografıyı ben de pek tutmadım ama surda su hata var dıyebılecegımı sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
setire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

setire

Grafiker / Adana

Alt 02-02-2008 #7
kısırlık ve tüp bebek kelimelerini rengini farklı denedin mi?
Birde satır aralarını çok sıkmıssın gibi geldi..
Bu mesajdan alıntı yap
sync_up isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sync_up

Grafiker / Ankara

Alt 02-02-2008 #8
evt bence de hoş gorunumlu olmus.ama anlamadıgım bısey var.sync-up birden cok denge kullanmıssın demekle neyı kastettı onu anlamadım.evt tipografıyı ben de pek tutmadım ama surda su hata var dıyebılecegımı sanmıyorum.
Denge noktaları yazıların bloklandığı noktalardır. Bunlara dikkat ederseniz 4 ayrı yerde blok noktası olduğunu göreceksiniz. Bu da afişteki görünüm dengesini bozmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 02-02-2008 #9
çok güsel bir soru aslında nedeni yok eğer yazım hatasına yol açmıyorsa sorun yok demektir ve inş. hata değildir hastane afiş çalışması aslında dediğiniz gibi siz deyince o ve yazısı çok kötü göründü gözüme hastane afiş çalışması teşekkürler
genel olarak gayet iyi bir çalışma olmuş.
ancak orada kullanılan "ve"nin küçük yazılması yazım hatasıdır.
ayrıca bu bölümdeki yazıların sağdan soldan bloklama kaygısı ile yaptığınız
espas ayarları abartılı olmuş.
en alttaki logolar biraz büyükçe ama eminim ki müşterinin talebidir. hastane afiş çalışması
elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 04-02-2008 #10
teşekkürler handemir bundan sonra "ve" kelimesine dikkat edicem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afi tasarm