Hat Denince Akla Bursa Ulucami Gelir

Hat Sanatı - Hat Denince Akla Bursa Ulucami Gelir Sponsorlu Bağlantılar Şimdi arkadaşlar hattat değilim, grafik tasarım işlerini de eskiden beri severek hobi olarak yaparım, görevim gereği bu yıl Bursa ya geldim ve bir hat müzesi olan Ulucami yi ...

alisen36 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisen36

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi arkadaşlar hattat değilim, grafik tasarım işlerini de eskiden beri severek hobi olarak yaparım, görevim gereği bu yıl Bursa ya geldim ve bir hat müzesi olan Ulucami yi gezerken bir lamba yandı kafamda. ve başladım Toplam 132 adet hattan şimdilik 8 tanesini vektöre dönüştürebildim ama devam ediyorum, ticari bir beklentim yok, amacım şu koskoca internet alemine BİZDEN bir şeyler katabilmek. yaptıklarımı *** isimli sitemde de yayınlamaya başladım aşağıda birkaç örnek çalışmam var, lütfen olumlu- olumsuz yorumlarınızla beni yönlendirirmisiniz. selamlar.

devamı için lütfen sitemi ziyaret edin, maddi imkanlarım ölçüsünde gücüm yettiği kadar reklamsız bir biçimde sürdürmeye çalışacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sizi canı yürekten kutluyorum.... mükemmel bir girişim, bende size yardımcı olmak isterim elimden geldiğince...
Bu mesajdan alıntı yap

alisen36

Hiç Biri / Bursa

Teşekkür Ederim

Alt 04-03-2011 #3
teşekkür ederim. böyle bir işte ne kadar çok insanın katkısını sağlayabilirsem o kadar amacıma ulaşmış olurum diye düşünüyorum. O açıdan hiç bir yardım talebini geri çevirmek istemiyorum. Maddi manevi her türlü yardıma açığım (maddi derken fotoğraf veya yazılı kaynakları kastediyorum) Bu gün Bursa Umlucamiyle başlar zaman içinde tüm Türkiye yi kapsar ve sonunda tüm dünyaya muhteşem bir arşiv, bir birikim kalır.

şu an için en büyük sıkıntım fotoğraflar. Nerede olduğuruzu bilmiyorum ama Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara ihtiyacım var onun dışında tabi zamana da ihtiyacım var. Başarı Allah'tandır dedik yola çıktık zaman içinde sistemli bir şekilde rayına oturacak inşallah.

selamlar.
Bu mesajdan alıntı yap

alisen36

Hiç Biri / Bursa

mail adresim

Alt 04-03-2011 #4

Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2011 #5

site içinde ufak bir araştırma yaptım ve daha paylaşılan http://www.grafikerler.net/hat-sanat...el-t65457.html buna bir bakın içerik olarak bayaa hoş şeyler var...

ayrıca benimde daha önce üzerinde çalıştığım “Külleme dehale aleyhe zekeriyel mihrabe” hat olarak çizmiştim cdr. formatında onuda sizinle paylaşmak isterim.

şimdiden kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

alisen36

Hiç Biri / Bursa

Site ile ilgili

Alt 06-03-2011 #6
Siteyi daha çok animasyonlarla yani Flash üzerine kurmayı düşünüyorum ama çizimler en az on tane olsun diye bekliyorum.

Çalışmanızı gönderirseniz sitede yayınlamaktan mutluluk duyarım. ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim; benim kendi adıma kendi yaptığım çizimler özgün olmadığı için altlarına kendi adımı yazmaktan imtina ediyorum. özgün çizimlerinde zamanla kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Bu bakımdan göndereceğiniz çizim hakkında kısaca bir açıklama da gönderirseniz açıklamayla birlikte yayınlamak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2011 #7
Siteyi daha çok animasyonlarla yani Flash üzerine kurmayı düşünüyorum ama çizimler en az on tane olsun diye bekliyorum.

Çalışmanızı gönderirseniz sitede yayınlamaktan mutluluk duyarım. ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim; benim kendi adıma kendi yaptığım çizimler özgün olmadığı için altlarına kendi adımı yazmaktan imtina ediyorum. özgün çizimlerinde zamanla kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Bu bakımdan göndereceğiniz çizim hakkında kısaca bir açıklama da gönderirseniz açıklamayla birlikte yayınlamak isterim.

tabiiiki seve seve....
Bu mesajdan alıntı yap
hkn3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hkn3

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-01-2014 #8
çalışmayı göremiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
vav