Hata...! Coreli bir türlü yükleyemedim

Corel Draw - Hata...! Coreli bir türlü yükleyemedim Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar CorelDRAW X5 kullanmaya çalışıyorum. Yarına kadar bir çalışma yetiştirmem lazım ve hemen ertesi gün bir çalışma daha gelicek. Coreli bir türlü yükleyemedim. Corel yükleniyor ve yüklendikten sonra ...

Azzael696 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Azzael696

Grafiker / Antalya

Alt 14-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar CorelDRAW X5 kullanmaya çalışıyorum. Yarına kadar bir çalışma yetiştirmem lazım ve hemen ertesi gün bir çalışma daha gelicek. Coreli bir türlü yükleyemedim. Corel yükleniyor ve yüklendikten sonra açılmadan resimdeki hatayı veriyor. Program orjinal değil. Aynı setupla başka bilgisayara yükledim çalıştı kendi bilgisayarıma başka setuplar indirdim yükledim corelin kendi sitesinden deneme sürümü indirdim sonuç yine aynı. Bilgisayarımın özellikleri Win7 64 bit, 2,00 GB DDR3 RAM, ATI Radeon HD 4600 Serisi, AMD Athlon(tm) X3 445 Processor 3.10 GHz işlemci. Acil yardım lütfen....!
[IMG]file:///C:/Users/Azzael/Desktop/hata....!.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dertsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dertsiz

Matbaacı / Samsun

Alt 16-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hatayı görebilirsek çözüm bulabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
n_TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır