Hatamın videosunu ekledim size güveniyorum çıldırcam nlr

After Effects - Hatamın videosunu ekledim size güveniyorum çıldırcam nlr ...

annenas1233 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

annenas1233

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 27-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

amacım internetten indirdigm projeleri editleyip herangi bi videonun başına eklemek film introları gibi

video

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

umut7749 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut7749

Öğrenci (Grafik) / Yalova

Alt 27-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle merhaba
annenas1233
youtubeden indirdiğin videonun uzantısı nedir ? hangi program ile indiriyorsun ? ben genelde VDownloader kulanıyorum bu arada aep uzantılı düzenleme yerinden açma dosyayı direk indirdiğin format'da import yap,eğer olmadıysa farklı bir uzantıda dosyayı indirmeni tavsiye ediyorum iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
annenas1233 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

annenas1233

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2011 #3
Bu mesajdan alıntı yap
umut7749 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut7749

Öğrenci (Grafik) / Yalova

Alt 27-08-2011 #4
malesef msn kişi listem hattinden fazla olduğu için kimse ekleyemiyor eğer facebook kulanıyorsan msn adresimi facebookda araşdırıp beni bulabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
yas_yil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yas_yil

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2011 #5
İlk önce winrar içinden değilde dosyaya çıkarttıktan sonra projeyi aç. Resimler o zaman görünür. Onun dışında 2 tane hata veriyor.
1. MissFire Vignet efekti yok diyor. (Efektin "Magic Bullet Looks" Plugini içinde olması lazım)
2. "HarryP" fontunun "regular" stili eksik. (yazılar o yüzden yok)

Yazı fontu çok önemli değil başka bir font yaparsın. Fakat efektlerde eksik olunca doğal olarak istediğin sonucu alamazsın.
Bu mesajdan alıntı yap
kratos123456 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kratos123456

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-08-2011 #6
İlk önce winrar içinden değilde dosyaya çıkarttıktan sonra projeyi aç. Resimler o zaman görünür. Onun dışında 2 tane hata veriyor.
1. MissFire Vignet efekti yok diyor. (Efektin "Magic Bullet Looks" Plugini içinde olması lazım)
2. "HarryP" fontunun "regular" stili eksik. (yazılar o yüzden yok)

Yazı fontu çok önemli değil başka bir font yaparsın. Fakat efektlerde eksik olunca doğal olarak istediğin sonucu alamazsın.

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum , projeyi winrar'dan dosya olarak çıkartıp açtığında resimlerin gözükür olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2011 #7
Hatalar onemlı degıl plugını dogru yere ac yada yukle eksık dıyor. yazı fontun eksık onemlı degıl oda kendın font sec yada yukle projenı rqar ıcınden degıl klasore ac ordan yukle.ılk hata ıse yuksek versıyonda actıgını ama projenın eskı versıyonda yapıldıgını soyluyor tekrar gerı donusu olmaz yanı bu versıyonda calısırsan dıyor. ayrıca proje bolumunde resımler yada vıdeolarının goremedıgı gordum o resımler ve vıdeolarınında yerını gosterırsen tamamı gozukecektır zaten ama tekrar soyluyorum rar ıcınden calısma.büyük hata.
Bu mesajdan alıntı yap
ColdScream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ColdScream

Grafiker / İzmir

Alt 11-09-2011 #8
o projede kulanılan bazı efektler sende yok o yüzden proje %100 haliyle açılmıyor sende . buarada cc pluginlerini bulabiliceğim bir site yada link bilen bir arkadş varmı acab ? sadece cc glass efektide olur
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-09-2011 #9
zipten çıkar ve tekrar dene
Bu mesajdan alıntı yap
elturco78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elturco78

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-09-2011 #10
öncelikle zipten çıkart, ikincisi vignette efekti eksik ama porjeyi etkilemez, font eksikliği sorun olmaz çünkü after açtığında o font yoksa kendisi otomatik font değişikliği yapar ama yine de açar, muhtemelen eksik dosya olduğu için hata veriyordur...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları