Hatayı anlayamıyorum

Freehand - Hatayı anlayamıyorum ...

Hatayı anlayamıyorum
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Hatayı anlayamıyorum

Alt 23-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bana bir freehand 11 dosyası geldi çalışmayı montaj için tutup çevirmek istiyorum COULD NOT COMPLETE THE TRANSFORM COMMAND BECAUSE YOU ARE LOW MEMORY diyor nedemek bu hafıza dolu gibi bişey ama her bilgisayarda aynı uyarıyı veriyor her bilgisayardada hafıza dolu olamaz ya ve bitek bu dosyada bu sorunu yaşıyorum neden acaba bilen yardım ederse çok sevinirim
Not: could not complete yor request because the is not enough memory. buda başka bi bilgisayarda verdiği hata yine aynı dosyanın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chabalco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chabalco

Grafiker / Tekirdağ

Alt 23-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emin olmamakla beraber dosyada hata var ... effect kullanımından sonra bu tarz sıkıntılar çıkabiliyor ... hazırlayan arkdaş tekrar gözden geçirsin ...

birde farklı boş bir sayfaya geçirip deneyebilirsin (belki denemişsindir sadece öneri.)

saygılar,
Bu mesajdan alıntı yap
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 25-08-2011 #3
Bilgisayarcı geldi rem im yetersizmiş remim 5 bu arada bana iyat vereceğini söyledi giiti sizce rem fiyatları nasıldı bu yakınlarda ekleten varmı.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-08-2011 #4
Evet bence de bu rem hatası vallaha ben 1 yıl önce sormuştum (çok oldu ama) 2GB DDR ram 100 tl civarıydı ama şu an 50-60 tl civarı sanırım.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-08-2011 #5
Sisteminiz 32 bitlik Windows ise ve RAM'iniz 5 derken 5 GB ise; zaten mevcut RAM'inizin 3 GB kadarını kullanabiliyorsunuz demektir. Bu durumda, ilave RAM'e yapacağınız gereksiz masrafın, sorununuzu çözeceğini sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
slow1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2011 #6
Tahminimce bilgisayarınızın anakartı-işlemcisi yetersiz geliyor
Bu mesajdan alıntı yap