hava manipülasyonu çalışmam :)

After Effects - hava manipülasyonu çalışmam :) ...

NaRe_TuRKeY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NaRe_TuRKeY

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar son çalışmamızla karşınızdayız başlıktan da anlayacağınız gibi bir çalışma yaptık HD kalitesindedir yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz ayrıca takip etmek için sayfalarımız :

ihtfilmtr - YouTube
İht Film | Facebook

iyi seyirler hava manipülasyonu çalışmam :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ukayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ukayrak

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eglenceli olmus, elinize saglik... fikir de cok güzel, belki ekran gecislerini dinamik ve farkli kadrajlarla kullanarak seyrini daha da keyifli yapabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 13-06-2012 #3
Baktığımıza değmedi.
Çok kısa sankihava manipülasyonu çalışmam :)

Başarılı bir çalışma olacağa benziyor.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

NaRe_TuRKeY

Alt 13-06-2012 #4
eglenceli olmus, elinize saglik... fikir de cok güzel, belki ekran gecislerini dinamik ve farkli kadrajlarla kullanarak seyrini daha da keyifli yapabilirsiniz...
çekimi filan herşeyi ben yaptım o yüzden farklı açılardan da görüntü alabilirdim ama dediğim gibi kendi konumumu bozmak istemedim sağol yorumun için hava manipülasyonu çalışmam :)

@grafikçe_ yorumunuzu tam anlayamadım bir baktığımıza değmedi diyosun bir başarılı çalışmaya benziyor diyorsun ?
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-06-2012 #5
Sana tavsiye,
çalışmanı sunmak istiyorsan, çalışmanın üzerine başka bişeyler katabilir miyim düşüncesi en aza inidirgediğin de paylaş. Becerin ve fikirlerin zengin gibi gözüküyor ama sunduğun seni tam anlatamıyor. Çalışmaların devamı ve daha gösterişli olması dileğiyle.

Tavsiyeler

- bir karede fazla bekliyorsun bu biraz sıkıyor.
- geçişler ambiyansa uymuyor
- saatten çıkan ışık teknolojik değil yetersiz
- ilk başta ismin yazılı text çok fakir, onu zenginleştir ve o yazının geliş sesi kurguya yakışmamış
daha çok şey yazabilirim ancak bu yazdıklarım seni kötüleme adına değil fikir sunması ve geliştirmesi için
Bu mesajdan alıntı yap

NaRe_TuRKeY

Alt 13-06-2012 #6
acaba sizin çalışmalarınız var mı bakabilirmiyim ? incelemek adına
Bu mesajdan alıntı yap
See4D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

See4D

Grafiker / İzmir

Alt 13-06-2012 #7
sheepfilms - YouTube

birşeyleri incelemek istersen bu arkadaşı inceleyebilirsin. amaç after effects kullanmak değil de bir hikaye anlatmaksa sana yaratıcı çalışmalar yapmak açısından sonsuz fikir verebilir. ama amacın "o efekti nasıl yaptım ama, nasıl olmuş" demekse yanlış yerdesin. sonuçta o efektleri 12 yaşındaki kuzenimde yapıyor
Bu mesajdan alıntı yap

NaRe_TuRKeY

Alt 14-06-2012 #8
efekt yapma gibi bir derdim yok sadece efekti yerli yerine oturtmak gibi bir niyetim var, amacım efekt koymak olsaydı particle illusions efektlerinin full seti var hava manipülasyonu çalışmam :)
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-06-2012 #9
efekt yapma gibi bir derdim yok sadece efekti yerli yerine oturtmak gibi bir niyetim var, amacım efekt koymak olsaydı particle illusions efektlerinin full seti var hava manipülasyonu çalışmam :)
Bu söylem iyi olmadı, malzemenin sende olması değil senin malzemeyyi kullanabilmen önemli olan, "particle illusions efektlerinin full seti" sen de olması senin onu iyi kullanabilmemen manasına gelmez. NEyse burada amacım faydalı olabilmek. İyi olanları izlersen nerede olduğunu görürsün.
Bu mesajdan alıntı yap

NaRe_TuRKeY

Alt 14-06-2012 #10
ben sadece dediğim gibi efekt eklemek amacım olsaydı "particle illusions" kullanırdım dedim anlatamadım galiba
o yüzden böyle dedim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları