Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.

Kartvizit Tasarımları - Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi. ...

Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.
MehmetDk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetDk

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar,

Hayal gücümü kullanarak yaptigim kartvizit calismasini sizlerle paylasmak istedim ve suan kendime öz kullandigim bir calisma umarim begenirsiniz....

Saygilarimla

Mehmet Harman

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blackslope isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackslope

Grafiker / Eskişehir

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fena değil.
ama çok tanıdık geliyor bilginiz olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-11-2010 #3
Başlığınız da iddalı bir şekilde diyorsunuz ki ''Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim ...''

Hayal gücünüz hali hazırda olan çalışmaları eğip bükmeklemi sınırlı? Karşınızdakileri birşeylerden anlamayan müşteriler gibi görmeyin. Burası grafikerler.net. Neredeyse tüm sektör buradan destek alıyor..Uygulamış olduğunuz 3D modelin bir stock image olduğunu hatırlatmakta fayda var..Ozaman sizin hayal gücünüz sadece al koy modeline sahip. Yada karşınızdakileri hayli saf zannetmektesiniz.

http://www.imageenvision.com/3d-grap...een-light-bulb

Tasarımcının genel sorunları yetmiyormuş gibi, birde ego tatmin için boş işlerle uğraşmayınız. Kalın sağlıcakla..
Bu mesajdan alıntı yap
jarahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jarahar

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2010 #4
vavv foruma yeni üye oldum.Grafiker değilim ama bu uğraş için doğru yerde olduğumu bu soru ve cevaptan anladım.. Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.
Bu mesajdan alıntı yap
mostopolos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mostopolos

Fotoğrafçı / Trabzon

Alt 01-12-2010 #5
arkadaşım hayal gücünü tartışmayacam ama siyasi olarak etki altında kalmışsın.galiba.
çalışman iyi . daha yaratıcı olursan hayal gücünü üretmek için kullanırsan. daha iyi olur. kolay gelsin başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
ardasevgili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardasevgili

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2010 #6
Hayal Gücüne hayran kaldım Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.) Nasıl eğip büktün Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.))
Bu mesajdan alıntı yap
merrlinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merrlinn

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-01-2011 #7
evet bu web sayfası hayal gücünüzü yeterince izah ediyor. üzüldüm doğrusu..
TIKLA
Bu mesajdan alıntı yap
tugrulguvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugrulguvenc

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2011 #8
şu duruma düşmezdim açıkcası Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi. üzgünüm dostum iyi yakalnmışsın
Bu mesajdan alıntı yap
mervisshh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervisshh

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-01-2011 #9
Hayal Gücüne hayran kaldım Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.) Nasıl eğip büktün Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.))
katılıyorum :smile: bende hayal gücüne hayran kaldım müthiş bişey :smile::smile:
Bu mesajdan alıntı yap
impoved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2011 #10
ahhh şu kolaya kaçıp emek gaspçıları yok mu? Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi. bide demez mi? hayal gücümü kullanıp tasarladığım kartvizitim diye. doğru kartvizitinde ampul logosunu kullananlar hep hayal güçlerini kullanıyorlar ve emekleri gasp ediyorlar.

MEHMET DK sanal ortamda sözde grafiker olmuşsun ama ? Hayal gücümü kullanarak yaptigim ve suan kendime ait kullandigim kartvizit calismasi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
mehmet harman