Hayal Ürünü Gazete Sayfası... Yerel gazeteler için fikir olabilir...

QuarkXPress - Hayal Ürünü Gazete Sayfası... Yerel gazeteler için fikir olabilir... Sponsorlu Bağlantılar Sayfa çizen arkadaşlara fikir vermesi için biraz önce çizdiğim birinci sayfa tasarımı... Unutmadan; okullara dergi ve gazete tasarımlarını ücretsiz hazırlayabilirim. Tabi, işlerimin yoğunluğuna bağlı olarak, zamanı esnek bırakmak ...

canndostt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canndostt

Grafiker / Adana

Alt 28-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sayfa çizen arkadaşlara fikir vermesi için biraz önce çizdiğim birinci sayfa tasarımı... Unutmadan; okullara dergi ve gazete tasarımlarını ücretsiz hazırlayabilirim. Tabi, işlerimin yoğunluğuna bağlı olarak, zamanı esnek bırakmak şartıyla... Tüm öğretmen ve öğrencilere sevgilerimle...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkannz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkannz

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üstat bana 16 sayfalık hazır bi gazete lazım şablonlarıyla beraber üniversite bitirme tezi için yardımcı olabilirsen çok büyük makbule geçersin..
Bu mesajdan alıntı yap
canndostt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canndostt

Grafiker / Adana

Alt 28-01-2012 #3
Pardon, sanırım ben yanlış ifade ettim. Bu teklifim, okul ve sınıf gazetesi hazırlamak isteyen ama imkanı olmayan, ilköğretim okulları için geçerli. Grafikersin ve bitirmezi tezi hazırlayacaksın. Bunu kendi başına başaracağına eminim. Ama takıldığın noktalar olursa, yardımcı olabilirim. Macromedia'nın herhangi bir programı olabilir, farketmez.
Bu mesajdan alıntı yap
megatron20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

megatron20

Grafiker / Gümüşhane

Alt 16-02-2012 #4
ben de iletişim lisesinde öğretmenim bir gazete hazırlığımız var bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
seydunali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seydunali

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-05-2012 #5
Merhaba, Fransa'nin Toul sehrinde yasiyorum.Turkiye'den buraya geleli 5 yil oldu ve yasadigim bu cografyada birkac arkadas biraraya gelip bir dernek kurduk ve dernege bagli bir gazete (ucretsiz) cikartmak istedik.Gazetemizin amaci benim gibi Turkiye'den damat veya gelin olarak veya degisik hallerden gelip Fransa'da yasamini surduren insanlara ulasmak yasamlarina etki edebilecek olaylar, yasalar vb. hakkinda haberdar olmalarini saglamak.Ben Turkiyede yasarken internet gazetesi yapiyordum ve arkadaslar bu yuku benim uzerime yuklediler.Onlarin bu istek ve hirslarini kirmamak adina tamam dedim.Fakat bu is worldde tazi yazmak kadar kolay olmadigini goruyorum.Ne yapmaliyim?
Yardim ve desteginiz icin simdiden cok tesekkur ederim...
Bu mesajdan alıntı yap