Hayalden Çizim

Resim - Hayalden Çizim Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, hayalden karakalem çizimimizi geliştirmek için (figürlü kompozisyon olur veya obje) önerileri olan var mı?...

Hayalden Çizim
drps isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drps(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Hayalden Çizim

Alt 31-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, hayalden karakalem çizimimizi geliştirmek için (figürlü kompozisyon olur veya obje) önerileri olan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

be_cool isimli Üye şimdilik offline konumundadır

be_cool

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 24-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ayşegül hikaye kitapları serileri vardı. Onları bulup kapaklarındakileri çizebilirsin. Lakin şöyle başlamanı tavsiye ederim: -Arka fonda başka şeyler çiz. Ayşegül figürünü ve kapaktaki diğer figürleri öne yerleştir. Arka fonu başka yerden alabilirsin. Bakabilirsin, dağlar olabilir. Evler olur vs vs... İyi çizimler.
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2013 #3
adı zaten hayalden çizim onun için aklında ne varsa onu çiz derim. ben dersanede deneme sınavında bile kitapçığa bir şeyler karalardım aklıma gelen şeyleri. ve ya nerde olursan ol aklına gelen şeyi bulduğun kağıda karala hemen. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
grafist111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist111

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2013 #4
hayalden çizim yapabilmen için ilk önce varolanı bakarak çizmen gerekiyor. her şeyi çizmiş olman lazım. mesela ahşap bir masa çizdiğini varsayalım, doku tonlama vs iyi yaptın diyelim. hayalden çizmmeye kalktığında ise bakarak çizdiğin masayı ve o masayı nasıl çizdiğini gözünün önüne getirirsin. elin yabancılık çekmeyecektir. yani hayalden çizmek için görmüş ve çizmiş olman lazımdır.
Bu mesajdan alıntı yap