Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam

Deneme Çalışmalar - Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam ...

baykal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baykal(30)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 11-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınıza ihtiyacım var...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iki s yanyana gelince söylerken yoruyor.madem hayali bir çaşlışma daha seri bir isim bulabilirsin logonu tam anlayamadım galiba hareketliliği anlatmak istedin ama muzip kafalar orda gülen bir suratta görebilir daha iyi olacak kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
derya ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derya ak(31)

Grafiker / Ankara

Alt 11-08-2008 #3
güzel bi yorumla yaklaşmışsın Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
lirana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lirana(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #4
sekil itibari ile cok anlasilir bi logo degil. mr.circassian 'a katiliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
AhmetDURGUT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AhmetDURGUT(31)

Grafiker / Adıyaman

Alt 11-08-2008 #5
ales bildiğim kadarıyla karınca yuvası ya da yuvanın başında topladıkları kum öbeğineverilen ad oluyor tabi firmalar isimlerinin illaki anlamlarını kullanmak zorunda değil tespitlerimden biri bu bir diğeri logo ve logotype tasarımı yaparken dikkat et kimse kimseyi ezmesin seninkinde savaş var gürcistan misali ezilmiş alesgrup Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam bunlara dikkat edersen ileriki çalışmalarında daha iyi şeyler çıkartabilirsin sadelikten yanayım logoda 2 renk idealdir çok sıkışırsan 3.sünü al yanlarına ama 4 'e hayır Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam ben bu yaptırımı sürekli uyguluyorum kendime sebebi açık logoların kullanım amaçları ve algılanabilir olmaları göz yormamaları gibi gibi gibi sayarsan sabaha kadar gider bu işin en babası bana kalırsa her kim logo tasarımı yapıyorsa bneim gözümde olmuştur Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam neyse velhasıl kelam çalış bıkma tipo nun üstünde dur fontlara aşık ol Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam ben öyle oldum fontlara aşık oldum öyle öyle gelişiyor bişeyler Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam saygılar bu arada bende konyadayım yardımcı olabilirim sana istersen Hayali bir firma boş zamanımda yaptığım bir çalışmam görüşmek üzeri
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 11-08-2008 #6
iki s yanyana gelince söylerken yoruyor.madem hayali bir çaşlışma daha seri bir isim bulabilirsin logonu tam anlayamadım galiba hareketliliği anlatmak istedin ama muzip kafalar orda gülen bir suratta görebilir daha iyi olacak kolay gelsin
arkadaşa katılıyorum ve ekliyorum
ambleme göre firma ismi çok küçük kalıyor
olaki küçük çalışmalarda ismin amblem yanına tekrar yazılması gerekecektir

saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 11-08-2008 #7
Logo içine yazı yazmak artık demode oldu gibi sanki hiç iyi durmuyor.Farklı bir fontla ales group un üzerine yapıştır logoyu derim.
Bu mesajdan alıntı yap
baykal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baykal(30)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 12-08-2008 #8
yorumlarınız için çok teşekür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #9

çalışman güzel olmuş..birde böyle denedim umarım begenırsın ..sevgılerımle..
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #10
bence ikiside olmamış bi espri göremedim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, bos, boş, calismam, çalışmam, firma, hayali, yaptigim, yaptığım, zamanimda, zamanımda