Hayali bir restaurant tasarımı

Ambalaj Tasarımı - Hayali bir restaurant tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Okulumda freehand dersinde vize ödevi olarak hayali bir restaurant'ın logo,antetli,kartvizit,menü,çatal-kasık-bıçak paketi-peçete tarzında şeylerin tasarımını yapıcam. Bir çoğunu yaptım fakat çatal-kasık-bıcak servis paketi ve kürdan paketinin ölçülerini ...

uguryapici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguryapici

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.
Okulumda freehand dersinde vize ödevi olarak hayali bir restaurant'ın logo,antetli,kartvizit,menü,çatal-kasık-bıçak paketi-peçete tarzında şeylerin tasarımını yapıcam. Bir çoğunu yaptım fakat çatal-kasık-bıcak servis paketi ve kürdan paketinin ölçülerini bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?
Kürdan paketi derken hani tek bir kürdanın üzerinde bir kağıt olur ya ondan bahsediyorum. Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sunumda ölçü veriyor musun? Eğer öyleyse şayet bir kaç öneri de buluna bilirim..
Çatal bıçak ve kaşığı realde ölçerek ve bu ölçüleri netten yükleyeceğin vektörel çizimlere uygulayarak çalışmanı öneririm..
Keza servis paketi ve kürdanı da bu yöntemle hazırlayabilirsin şöyle ki,
Herhangi biyerden temin edeceğin bu ürünleri ölçüp program da çizerek hazırlayabilirsin..
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
uguryapici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguryapici

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-11-2012 #3
Sanırım en sağlıklısı öyle olacak. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap