Hayali Bir Site

Web Tasarımı - Hayali Bir Site Sponsorlu Bağlantılar Bir sektöre ait değil bu taslağım sadece tam uyuyacağım sıra gelen ilhamlardan birisinin ürünü . yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum üzerinde çalışmalar devam etmektedir....

Hayali Bir Site

energy_explode

Misafir

Hayali Bir Site

Alt 31-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir sektöre ait değil bu taslağım sadece tam uyuyacağım sıra gelen ilhamlardan birisinin ürünü . yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum
üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

Hayali Bir Site
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 31-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım,renkler ve sayfa düzeni hoşuma gitti.Emeğinize sağlık.
Fakat logodaki bina benzeri figürü,temada bahsedilen sanatla bağdaştıramadığım için çözemedim.Hayali Bir Site
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-01-2010 #3
gayet güzel ve sade bir çalışma. tek gözüme takılan iletişim menüsünün sağ üst köşesi ile sağ tarafındaki shapein sol üst köşsi uyumlu olsa, yani ovallikleri aynı olsa, bir de sağ ortadaki ağaç fotoğrafının bulunduğu kısmın sağ ust koşesi yine oradaki shape ile uyumlu olarak oval olsa hiçbir sorunu kalmyacak benceHayali Bir Site
başarılarınızın devamını diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2010 #4
gayet hoş ve sade flash olsa mukemmel olurdu. ayrıntılar bütünü oluşturur aslında ama o kadarda göze batıcak bısey yok tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(28)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 31-01-2010 #5
gayet güzel ve sade bir çalışma. tek gözüme takılan iletişim menüsünün sağ üst köşesi ile sağ tarafındaki shapein sol üst köşsi uyumlu olsa, yani ovallikleri aynı olsa, bir de sağ ortadaki ağaç fotoğrafının bulunduğu kısmın sağ ust koşesi yine oradaki shape ile uyumlu olarak oval olsa hiçbir sorunu kalmyacak benceHayali Bir Site
başarılarınızın devamını diliyorum
katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 01-02-2010 #6
yorumlar için öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar Hayali Bir Site tasarım açısından açıkcası sıkıntılı günlerimde mutlu etti beni savunmama gelince Hayali Bir Site hayali site olduğu için logo kısmına oyle bi şekil koydum maksat burada logo var demek Hayali Bir Site iletişim kısmının sag köşesi ile yanındaki yeşil alanın sol köşesi keskin devam edecekti oradaki ovalliği kaldırmamışım Hayali Bir Site resim sağ ortadaki resim de her köşesi aynı şekilde oval sağ üst köşe arka plan rengine yakın olduğu için görünmüyor Hayali Bir Site tekrar teşekkür ederim dostlarım
Bu mesajdan alıntı yap