hayali festival

Afiş Tasarımı - hayali festival Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bu gırafikerlik kursunda verilen projem.daha hocaya vermedim.bundan not alıcam.yorumlarınızı esirgemeyiniz....

hayali festival
maho_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maho_aga

Grafiker / İstanbul

hayali festival

Alt 11-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu gırafikerlik kursunda verilen projem.daha hocaya vermedim.bundan not alıcam.yorumlarınızı esirgemeyiniz.
hayali festival
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 11-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hani nerde?hayali festival

Çalışmanız görünmüyor, şu linke bir göz atın.

Üyelere Özel Forum Kullanım Kılavuzu
Bu mesajdan alıntı yap

maho_aga

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2008 #3
henüz yeni öğrendim resim koymayı.birdaha bak.nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 11-12-2008 #4
Evet şimdi görünüyor.

Çalışmamanıza bakacak olursak; bence biraz araştırma yapmalısınız...Arka plan fena değil fakat tasarım çok karışık...Fontlarda çok abartılı olmuş...Sanatçıları bellli bir yerde toplamanızı, fontları belirginleştirmenizi ve boyutlarını orantılı yapmanızı öneririm.Birde sponsor logoları farklı farklı yerler yerine aynı sıraya koyarsanız daha hoş gözükür...Özellikle renk uyumuna dikkat edin, renkler göz yorucu ve ilgi çekmiyor...Kısaca çalışmanız fena değil fakat üzerinde çalışmalısınız...Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 11-12-2008 #5
Evet şimdi görünüyor.

Çalışmamanıza bakacak olursak; bence biraz araştırma yapmalısınız...Arka plan fena değil fakat tasarım çok karışık...Fontlarda çok abartılı olmuş...Sanatçıları bellli bir yerde toplamanızı, fontları belirginleştirmenizi ve boyutlarını orantılı yapmanızı öneririm.Birde sponsor logoları farklı farklı yerler yerine aynı sıraya koyarsanız daha hoş gözükür...Özellikle renk uyumuna dikkat edin, renkler göz yorucu ve ilgi çekmiyor...Kısaca çalışmanız fena değil fakat üzerinde çalışmalısınız...Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin
Arkadaşıma katılıyorum kesinlikler.Birazdaha üüzerinde dur derim renk seçimi kötüü.renk uyumuna dikat ett göz estetiğine ok.Başarılar arkadaşım emegine saglık...
Bu mesajdan alıntı yap

maho_aga

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2008 #6
yorumlarınız teşekkurler.eyvallah. bu benim ilk çalışmam. önerilerinizi dikkate alıcam. sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
neptune isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neptune

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2008 #7
o çok büyük duran dj daha küçük olsa, festivalin ağır topları olarak görünen tarkan, ceza ve duman daha büyük olsa afiş daha amacına uygun olarak yapılmış olur. nitekim seyircilerin afişe bakar bakmaz ilk gözlerine çarpması gereken şey, bu sanatçılar. yoksa kimsenin tanımadığı zaten kim olduğu da yazılmamış o dj değilhayali festival renkler de daha açık tonlarda olabilirdi, ya da resimler daha açık tonlarda ön plana çıkabilir çünkü kayboluyor. daha değişik fontlar da denenebilirdi ve bunlar daha değişik bir biçimde düzenlenip yerleştirilebilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap

maho_aga

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2008 #8
eyvallah.dediklerine katılıyorum.haklısın. dediklerini dikkate alıcam. sağlaın.teşekkürrler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
festival, hayali