Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum

Fireworks - Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum Sponsorlu Bağlantılar Fireworks de ilk çizim çalışmalarındandır.Yaklaşık 5 saat sürdü.Eksikleri var, fakat acele ile yapılmış bir çalışmadır. Silgeç bilerek çizmedim çünkü amacım orjinal wolsvagen vosvos yansıtmak değil tasarladığım modeli yansıtmaktır. ...

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fireworks de ilk çizim çalışmalarındandır.Yaklaşık 5 saat sürdü.Eksikleri var, fakat acele ile yapılmış bir çalışmadır.

Silgeç bilerek çizmedim çünkü amacım orjinal wolsvagen vosvos yansıtmak değil tasarladığım modeli yansıtmaktır.

Çizimin orjinali birinci çalışmadır.

Not:.Jpeg formatında kaydedildiginde görünümde ufak bozulmalar olmuştur.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
temel olarak woswos zaten şirin bi araçtır Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum ellerine saglık ama üzerinde biraz daha uğraşırsan çok dha güzel olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
goktepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goktepe(36)

Fotoğrafçı / Kırklareli

Alt 12-12-2008 #3
Tebrik ederim Biraz daha emek versen daha farklı modellerde çıkartabilirsin
KOlay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-12-2008 #4
temel olarak woswos zaten şirin bi araçtır Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum ellerine saglık ama üzerinde biraz daha uğraşırsan çok dha güzel olabilir.
Evet şirindirHayaller: Woswos çizim koleksiyonum
Teşekkürler yorumunuz için.Zaten 5 saat o kadar kısa bir süre olmasada yinede üzerinde pek fazla uğraşamadım.

Teşekkürler.

Tebrik ederim Biraz daha emek versen daha farklı modellerde çıkartabilirsin
KOlay gelsin
Teşekkür ederim ama zaten amacım farklı bir model yaratmak veya orjinal bir wolsvagen vosvos çizmek değildi...Sadece bu şirin aracı sevdigim için fireworksde çizmeyi denedim.Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum

Tekrar teşekkür ederim yorumunuz için.
Bu mesajdan alıntı yap
goktepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goktepe(36)

Fotoğrafçı / Kırklareli

Alt 12-12-2008 #5
senin gibi bu araca hayran olan bir arkadaşım var eski mahallede top oynanan bir yerde içinde tavukların otladığı bir woswos oldı komple sıfırdan yaptı arcı çok komik bedava gibi bir rakama aldı ama herşeyini bitirdi sıra trafiğe çıkartmakta birde baksın ruhsat yok 1 yıl kadar ruhsatsız dolaştık sonra tekrar aldığımız yere bırakmak zorunda kaldık
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-12-2008 #6
senin gibi bu araca hayran olan bir arkadaşım var eski mahallede top oynanan bir yerde içinde tavukların otladığı bir woswos oldı komple sıfırdan yaptı arcı çok komik bedava gibi bir rakama aldı ama herşeyini bitirdi sıra trafiğe çıkartmakta birde baksın ruhsat yok 1 yıl kadar ruhsatsız dolaştık sonra tekrar aldığımız yere bırakmak zorunda kaldık
Hayranı değilim ama seviyorum, Hayranı oldugu için değil hayaller konulu woswos oldugu için çizdim konu başlığına dikkat ederseniz.

Tekrar teşekkürler yorumunuz için.
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-12-2008 #7
jantlara hasta olmamak elde degil ama Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 12-12-2008 #8
Fireworks 'tan fazla anlamam, yani nasıl yapıldığını bilmiyorum ancak kanımca önemli olan oluşan görselin hatları, cazibesi... O minicik aracın koskocaman albenisi oluşmuş, renkler neden böyle bilmiyorum(tek renk)?

Sileceği bilerek çizmemişsin ancak eksikliği hemen belli oluyor, aracın olmazsa olmazı çünkü Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum

Ellerine ve zamanına sağlık blueden'cim...

Daha fazla zamanla hep daha iyilerine....

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2008 #9
Bence ilk denemeye göre gayet güzel. Dahada iyisini yapabiliceğini düşünüyorum emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-12-2008 #10
Fireworks 'tan fazla anlamam, yani nasıl yapıldığını bilmiyorum ancak kanımca önemli olan oluşan görselin hatları, cazibesi... O minicik aracın koskocaman albenisi oluşmuş, renkler neden böyle bilmiyorum(tek renk)?

Sileceği bilerek çizmemişsin ancak eksikliği hemen belli oluyor, aracın olmazsa olmazı çünkü Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum

Ellerine ve zamanına sağlık blueden'cim...

Daha fazla zamanla hep daha iyilerine....

Saygılar...
Evet inan, bir gün woswos' um olursa camlarını ben silicem o yüzden çizmedim; bu bir hayal yaHayaller: Woswos çizim koleksiyonum, renklerde hayallere göre koleksiyon oluşturdu...Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum

Teşekkürler inan'cım güzel yorumun için.

Bence ilk denemeye göre gayet güzel. Dahada iyisini yapabiliceğini düşünüyorum emeğine sağlık.
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için.

jantlara hasta olmamak elde degil ama Hayaller: Woswos çizim koleksiyonum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cizim, hayaller, koleksiyonum, woswos