"Hayat" Dergi Kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - "Hayat" Dergi Kapağı Sponsorlu Bağlantılar İlçe ilköğretim okulunun lösemili bir öğrencisi yararına çıkardığı "Hayat" isimli derginin kapak tasarımı. Eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ederim....

"Hayat" Dergi Kapağı
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

"Hayat" Dergi Kapağı

Alt 12-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlçe ilköğretim okulunun lösemili bir öğrencisi yararına çıkardığı "Hayat" isimli derginin kapak tasarımı. Eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

"Hayat" Dergi Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 12-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoş bir çalışma olmuş.sadece hayat yazısının fontunu değiştirsen mi acaba?eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 12-06-2008 #3
çiçek ile el arasında bir bozukluk var gibime geliyor. Belki adamın eline bir toprak üstünede çiçeği koyabilirsin. Montaj olduğu çok belli. Birde çiçeğin etrafıdaki feather çok belirgin.
Arkadaşında dediği gbi hayat fontu biraz olmamış gibime geliyor. ama daha önceden de çıktıysa bu dergi yapacak bişey yok mecburen aynı karakterde kullanılacaksınız. elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 12-06-2008 #4
fontu ben çok sevdim uygun olacağını düşündüm. Düz sade ve asil olmasını istedim. Farklı fikirlere saygı duyuyorum. Çiçek için ise yarı saydam ve feather ı bilerek yüksek tuttum. toprak imgesini kullanmayı tercih etmedim. el Umudu Çiçek ise öğrenci arkadaşımızı simgelemesi için kullanılmıştır.

Eleştirileriniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba

Grafiker / Adana

Alt 12-06-2008 #5
güzel olmuş bence font seçiminde mükemmel eline emeğine sağlık

"keşke bir okul değil herkes duyarlı olabilse "
Bu mesajdan alıntı yap
Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-06-2008 #6
gayet güzel olmuş eline sağlık yalnız derginin isiminin olduğu yeri daha farklı uygularsan tam süper olur, orada bir absürdlük var gibi...
Bu mesajdan alıntı yap

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 12-06-2008 #7
güzel olmuş bence font seçiminde mükemmel eline emeğine sağlık

"keşke bir okul değil herkes duyarlı olabilse "
Yorumun için teşekkür ederim.
Herkesin duyarlı olması konusunda ise sana katılıyorum dergiye reklam toplarken öğretmenlerin canı çıktı. Bir dershane müdürü hemde bu öğrenci o dershanede kayıtlı olmasına rağmen söylediği söz tüylerimi diken diken etti. "Reklam versek ne olacak ki çocuğa faydası olmaz zaten"... neyse iyi düşünelim yi olsun

gayet güzel olmuş eline sağlık yalnız derginin isiminin olduğu yeri daha farklı uygularsan tam süper olur, orada bir absürdlük var gibi...
sizin yorumunuz için teşekkür ederim. daha farklı uygulamak derken nasıl bişey öneririsiniz. ona göre değerlendirme yapsak daha iyi olur. bide ayrıca tasarımı değiştirmem mümkün olmaz gerçi öğretmenler çok sevdi üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamı istemezler büyük ihtimalle.
saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
levograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levograf

Grafiker / İzmir

Alt 13-06-2008 #8
Tebrikler çalışma şık olmuş ilgi çekiyor
Bu mesajdan alıntı yap
dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 13-06-2008 #9
bencede sade ve şık bir çalışma olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
efograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 13-06-2008 #10
renkler çok soluk görünüyo konuya uygunluk isteniyosa daha umutlu renkler kullanılmalı bence çiçeğin renklerinde oynama yapsan daha iyi görünücek gibi biraz daha renkli ve canlı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi, hayat, kapağı, kapagi