Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Dünyadan Afiş Örnekleri - Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları... ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Center for the Rehabilitation of Prisoners: Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Çalışma şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 27-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ana rahmi canlandırması mükemmel olmuş...Göbek bağı, adamın duruşu...Çok etkilendim...

(keşke adamın omzunda dövme olmasaymış)

Teşekkürler Volkan Bey.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2008 #3
Mahkumlarında ikinci şansı olmalıdır hmmm Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları... afiş muhteşem Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları... teşekkürler kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2008 #4
Ana rahmi canlandırması mükemmel olmuş...Göbek bağı, adamın duruşu...Çok etkilendim...

Teşekkürler Volkan Bey.
Adamın omzundaki dövme olmasa yeterince yansımazdı kişilik... Rehabilitasyonun gerçekten bu kadar etkili olmasını diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-11-2008 #5

Teşekkürler Volkan Bey.
Bknz: efoja' nın yorumu... Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 27-11-2008 #6
Adamın omzundaki dövme olmasa yeterince yansımazdı kişilik... Rehabilitasyonun gerçekten bu kadar etkili olmasını diliyorum.
Bknz: efoja' nın yorumu... Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Size katılmıyorum...Dövme bir kişilik belirtisi değildir ki....O yaştaki bir insanın ana rahminde olması ve altınada "Center for the Rehabilitation of Prisoners: Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları..." yazılması yeterli...

Ayrıca rehabilitasyonun birçok çeşidi var,sadece kişilikle ilgili sorunlarda rehabilitasyon yapılmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2008 #7
Size katılmıyorum...Dövme bir kişilik belirtisi değildir ki....O yaştaki bir insanın ana rahminde olması ve altınada "Center for the Rehabilitation of Prisoners: Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları..." yazılması yeterli...

Ayrıca rehabilitasyonun birçok çeşidi var,sadece kişilikle ilgili sorunlarda rehabilitasyon yapılmıyor.
Haklısın ancak... Nedense azılı suçlularda mutlaka dövme vardır bizim düşünüşümüzde... Amerikan filmleri sağolsun... Eğer o dövme olmasa adamın suçlu olduğu okuma yazma bilmeyen biri tarafından algılanamayacak... Bu arada rehabilitasyon elbette geniş bir alanda kullanılıyor ama burada topluma kazandırma ön planda... Yine de her dövmeli katil, hırsız vs. değil elbette.
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 27-11-2008 #8
Hep bu filmler yüzünden işte Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları... Sonrada ebeveynler çocuklarına; Hayır! dövme soytarı işidir ,yapamazsın!" der...
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-11-2008 #9
Hep bu filmler yüzünden işte Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları... Sonrada ebeveynler çocuklarına; Hayır! dövme soytarı işidir ,yapamazsın!" der...
Biz öyle demiyoruz. Bu arkadaşta o filmlerden esinlenmiş ve kendisine dövme yaptırmış olabilir. Dövmesiz olsaydı bu seferde neden kel kafalı da deme şansımız olurmuydu acaba? Muamma...

Senin nick in neden yoşa...
Adamın neden dövmesi var...
Neden kel...
Neden çıplak...

Afiş yukarıda...

Görsel başarılı mı? Bence evet.
Yazılan slogan görsel ile uyumlu mu? Bence evet.
Uygulama doğru görüntülenmiş mi?
Bence bu da evet.

Ozaman dövme varmış yokmuş çok önemli değil gibi.

Şimdi senin bu yorumun üzerine "Dövme Sevenler Derneği" pankart açıp; Biz dövme sevenler ve yaptıranlar böyle değiliz!" diye Taksim meydanında yürürlerse eğer, bu kareler ülkemizde en çok yaşanan olaylardan olduğu için hiç şaşırmayacağım. Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 27-11-2008 #10
Biz öyle demiyoruz. Bu arkadaşta o filmlerden esinlenmiş ve kendisine dövme yaptırmış olabilir. Dövmesiz olsaydı bu seferde neden kel kafalı da deme şansımız olurmuydu acaba? Muamma...

Senin nick in neden yoşa...
Adamın neden dövmesi var...
Neden kel...
Neden çıplak...

Afiş yukarıda...

Görsel başarılı mı? Bence evet.
Yazılan slogan görsel ile uyumlu mu? Bence evet.
Uygulama doğru görüntülenmiş mi?
Bence bu da evet.

Ozaman dövme varmış yokmuş çok önemli değil gibi.

Şimdi senin bu yorumun üzerine "Dövme Sevenler Derneği" pankart açıp; Biz dövme sevenler ve yaptıranlar böyle değiliz!" diye Taksim meydanında yürürlerse eğer, bu kareler ülkemizde en çok yaşanan olaylardan olduğu için hiç şaşırmayacağım. Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...
İllaki muammalarla dolu afiş...

Ancak ben kilit noktanın ana rahmi olduğu konusunda ısrarcıyım...

-Ana rahminde üstümüzde blue-jeans kafada şapka, boyunda altın zincir olmuyor Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları... doğal olarak çıplaklık slogana 12 den ateş ediyor...

-Kel oluşu, ana rahmindeki çocukların az saçı vardır, bazıları hariç...

-Adamın duruş şekli...(bu arada, orasına burasına bakmadan erkek olduğunuda şıp diye anladık maşallah bize Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Yani herşeyin dolaşıp toplandığı yer yine Ana rahmi, ve hedef kitleden biri olarak 12 den vurulamadığım için zor durumdayım Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları... dövme ana rahmi çağrışımını nedense bozuyor...

TAbiki size katılıyorum...Afiş gayet başarılı, ben sadece herzamanki gibi bir detaya takılıp keşke.... dedim...

Not: Dövme sevenler derneği pankart açarsa biz hemen iş başı yapmalıyız....Hedef kitlenizi arttırmak , kendinizi daha iyi ifade edebilmek için, ciddiyetinizi sanatlada göstermek için size logo yapalım Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Dernek Yetkilisi; Yapallııııııııııımm Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

Volkan Bey , siz onları kızdırın, sokağa dökülsünler, ben seslerini daha çok insana duyurabilmeleri için kurumsallarını çalışayım, sonra herzamanki gibi hesap numarasında buluşuruz Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
basladigimiz, baslamaya, bastan, hakkimiz, hayata, mahkumlari, rehabilitasyon, sil, var, yer