Hayatımız Ellerimizde

Serbest Çalışmalar - Hayatımız Ellerimizde Sponsorlu Bağlantılar...

Hayatımız Ellerimizde
NaRe_TuRKeY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NaRe_TuRKeY

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Hayatımız Ellerimizde

Alt 23-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hayatımız Ellerimizde
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 25-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sevgili arkadaşım; sen başlığa belirtici bir cümle yazmasaydın inan ben bunun ne olduğunu anlayamazdım. Çocuk, adam neyse elinde tuttuğu hiç belli olmuyor. Buda vurgulamak istediğini ortaya çıkartmıyor. Renk tonların hep aynı olduğundan algı kapalı durumda. Işık patlaman ise bu kadar tekdüze bir alan var iken daha çok çalışmayı öldürmüş durumda.

Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-04-2012 #3
Tamam şatomu al ama arabam kalsın..Şelale senin, bulutlar benim..Bulutların arasında ki uçağıda sattıkmı hurdacıya kordonda kumru ayran benden..
Bu mesajdan alıntı yap

NaRe_TuRKeY

Alt 26-04-2012 #4
Sevgili arkadaşım; sen başlığa belirtici bir cümle yazmasaydın inan ben bunun ne olduğunu anlayamazdım. Çocuk, adam neyse elinde tuttuğu hiç belli olmuyor. Buda vurgulamak istediğini ortaya çıkartmıyor. Renk tonların hep aynı olduğundan algı kapalı durumda. Işık patlaman ise bu kadar tekdüze bir alan var iken daha çok çalışmayı öldürmüş durumda.

Emeğine sağlık
biraz daha kötüle kardeş az olmuş..

@creedwar çöp şiş lazımmıydı ? xD
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 27-04-2012 #5
biraz daha kötüle kardeş az olmuş..

@creedwar çöp şiş lazımmıydı ? xD
Kötülemek mi? Bu platformun amacı eleştirmek ve üyeler eleştirme amaçlı burda bulunur, eleştiri almak için işlerini sergiler. Amacınız hatalarınızı ve farklı göz yorumlarını görmek değil ise neden çalışmanızı yükelediniz?
Siz kötüleme görmemişsiniz bence!
Bu mesajdan alıntı yap
apldoor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apldoor

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Yangın kapısı

Alt 27-04-2012 #6
Okan Biz Apl Door olarak yangın kapısı, üretimini yapıp pazarlarken şuna dikkat etmeliyiz yangın anında hızlı çıkmak için kolay kilitler kullanmak ve kolay çıkış sağlamak yangın çıkış kapısı, ile ilgili fikriniz nedir.
Bu mesajdan alıntı yap

NaRe_TuRKeY

Alt 27-04-2012 #7
Kötülemek mi? Bu platformun amacı eleştirmek ve üyeler eleştirme amaçlı burda bulunur, eleştiri almak için işlerini sergiler. Amacınız hatalarınızı ve farklı göz yorumlarını görmek değil ise neden çalışmanızı yükelediniz?
Siz kötüleme görmemişsiniz bence!
eleştirin diye çalışmalarımı yolluyorum ama aşşağılayarak değil acı olanı tatlı bir şekilde söyleyin diye..

siz eleştiri görmemişsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 27-04-2012 #8
İlk yorumum =)

Emeğine sağlık
eleştirin diye çalışmalarımı yolluyorum ama aşşağılayarak değil acı olanı tatlı bir şekilde söyleyin diye..

siz eleştiri görmemişsiniz..
Lütfen bana eleştirmeyi öğretin(!) İlk yorumuma cümle katmadan nasıl olacağını bana ifade edin.
Bu mesajdan alıntı yap

NaRe_TuRKeY

Alt 27-04-2012 #9
"Sevgili arkadaşım; sen başlığa belirtici bir cümle yazmasaydın inan ben bunun ne olduğunu anlayamazdım"

bu cümlede yazdığını gibi gerçekten anlayamazmıydınız ?

Elde tutulan şey gerçekten hiç mi belli olmuyor ? gören görüyor ?

burda vurrgulamak istediğim birşey yok sadece bir çaışma o kadar
Bu mesajdan alıntı yap
Mukadderat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mukadderat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-04-2012 #10
Düşünce güzel ama uygulamaya geçememişse bu güzellik bir işe yaramaz. Işık patlamış. Kazağın ilmikleri sayılacak neredeyse. Elin içindekiler her neyse görmekte baya zorlandım.
Niye herkes paylaştığı her şeye dünyanın sekizinci harikası gözüyle bakıyor anlamıyorum.
Bence bu konuyla ilgili araştırma yapın internet gibi bir nimet var elinizin altında bolca uygulama inceleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?