hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...? İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!!

Resim - hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...? İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!! Sponsorlu Bağlantılar hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...? İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!!...

hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...? İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!!
fotoberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoberk

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 21-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...?

İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CTRL_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CTRL_z

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
nedir o hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...?      İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!!
Bu mesajdan alıntı yap
sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 22-07-2011 #3
özür dilerim, ben bir şey görmüyorum.
acaba "hayat işte böyle bomboş/hiçbirşey" mi demek istediniz hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...?      İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!! ?

güzel çalışma, emeğinize sağlık hayatın gerçek yüzüne bakmak istermisin...?      İŞTE HAYATIN GERÇEK YÜZÜ VE GERÇEK SÖZÜ...!!!))
Bu mesajdan alıntı yap