Hayattan tadı alalım | İllustrasyon

Serbest Çalışmalar - Hayattan tadı alalım | İllustrasyon ...

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe İllustrator CS3 | Mesh Tool | 10 saat (tamamen mesh tool ile çizimi ilk kez yapıyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kasta çok güzel olmuş.Senin yaptıklarını görünce ben illüstrasyon yapmaktan korkuyorum.Çok güzel olmuş eline sağlık :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-03-2009 #3
Kasta çok güzel olmuş.Senin yaptıklarını görünce ben illüstrasyon yapmaktan korkuyorum.Çok güzel olmuş eline sağlık :smile:
anam nedem korkuyorsunHayattan tadı alalım | İllustrasyon sanki yer o seniHayattan tadı alalım | İllustrasyon tamam kasıyor olabilir ama bence o program tam benlik... renkli ve hayat dolu::rofl: birde benim gibi turuncuHayattan tadı alalım | İllustrasyon

teşekkür ederim... tabii ki hatalar var ama nerede ve nasıl düzeltıcağımHayattan tadı alalım | İllustrasyon
Bu mesajdan alıntı yap

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2009 #4
anam nedem korkuyorsunHayattan tadı alalım | İllustrasyon sanki yer o seniHayattan tadı alalım | İllustrasyon tamam kasıyor olabilir ama bence o program tam benlik... renkli ve hayat dolu::rofl: birde benim gibi turuncuHayattan tadı alalım | İllustrasyon

teşekkür ederim... tabii ki hatalar var ama nerede ve nasıl düzeltıcağımHayattan tadı alalım | İllustrasyon
Hatamı yanlış kişiye soruyorsun canım :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-03-2009 #5
Hatamı yanlış kişiye soruyorsun canım :smile:
yoo bence doğruHayattan tadı alalım | İllustrasyon insan (grafiker) ne kadar profi olsa bile her zaman hata yapabilir... her kişi hata yapar... diyer kişi o hatta görür:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 13-03-2009 #6
Son halini görmemiştim, harika olmuş Hayattan tadı alalım | İllustrasyon
Çok titiz ve uzun emek verilmiş bir çalışma, eline sağlık canım.

Başladıgın işi sonuna kadar büyük bir azim ve sabır ile götürüyorsun, azmini kutlarım Hayattan tadı alalım | İllustrasyonBen herhangi bir hata göremedim, sunumda gayet hoş.

Üzerinde detaylı olarak çalışmışsın ve gerçekten verdigin emeğe fazlasıyla değdi...Çok güzel olmuş...Eline ve emeğine sağlık.Fatoş abla sizinde yeni çalışmalarınızı görmek isteriz :angel:

Tebrik ederim, iyi çalışmalar Melisa abla.
Bu mesajdan alıntı yap

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2009 #7
yoo bence doğruHayattan tadı alalım | İllustrasyon insan (grafiker) ne kadar profi olsa bile her zaman hata yapabilir... her kişi hata yapar... diyer kişi o hatta görür:angel:
Canım hata falan yok çok güzel bir çalışma olmuş. Üzümün kenarında olan hafif koyu tonuna kadar işlemişsin. Belliki iyi incelemişsin. Ellerine sağlık:smile:

Denizcim bende en yakın zamanda (hafta sonu) yeni çalışmaya başlayacağım inşallah.Hayattan tadı alalım | İllustrasyon)
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-03-2009 #8
Son halini görmemiştim, harika olmuş Hayattan tadı alalım | İllustrasyon
Çok titiz ve uzun emek verilmiş bir çalışma, eline sağlık canım.

Başladıgın işi sonuna kadar büyük bir azim ve sabır ile götürüyorsun, azmini kutlarım Hayattan tadı alalım | İllustrasyonBen herhangi bir hata göremedim, sunumda gayet hoş.

Üzerinde detaylı olarak çalışmışsın ve gerçekten verdigin emeğe fazlasıyla değdi...Çok güzel olmuş...Eline ve emeğine sağlık.Fatoş abla sizinde yeni çalışmalarınızı görmek isteriz :angel:

Tebrik ederim, iyi çalışmalar Melisa abla.

sabır mı diyorsun?Hayattan tadı alalım | İllustrasyon o çalışma dün açtığım zaman ay yine mı üzüm dedımHayattan tadı alalım | İllustrasyon yok şaka tabi... mesh tool kullanabilriyim diye süpeleniyordum...

zor bir iş oldu ama eğelenceli...
Canım hata falan yok çok güzel bir çalışma olmuş. Üzümün kenarında olan hafif koyu tonuna kadar işlemişsin. Belliki iyi incelemişsin. Ellerine sağlık:smile:

Denizcim bende en yakın zamanda (hafta sonu) yeni çalışmaya başlayacağım inşallah.Hayattan tadı alalım | İllustrasyon)
hafif koyu tonu nasıl oldu anlatiyim (illustrasyona başlayacaksın kesinHayattan tadı alalım | İllustrasyon) üzüm tanesi çizdiğim zaman dolgu rengi verdım - mesh tool ile ortaaya tıkladığım zaman açık yeşil renk tonu verdım - daha son ışık.... tak tak tak çok üzüm tanelesi oldu:Hayattan tadı alalım | İllustrasyon

çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #9
Başarılı bir çalışma olmuş emeğine sağlık kasta Hayattan tadı alalım | İllustrasyon
üzümler daha canlı olabilirdi ama bence gölgeler ve çizim güzel olmuş Hayattan tadı alalım | İllustrasyon
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-03-2009 #10
Başarılı bir çalışma olmuş emeğine sağlık kasta Hayattan tadı alalım | İllustrasyon
üzümler daha canlı olabilirdi ama bence gölgeler ve çizim güzel olmuş Hayattan tadı alalım | İllustrasyon
canlı renk anlamına mı demek istedınız?

teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları