Haydi Çiftçiler Organik Tarıma... -1

Organik Tarım Grafik Tasarım Yarışması - Haydi Çiftçiler Organik Tarıma... -1 ...

SinanGündüz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SinanGündüz

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Dosya22

Alt 11-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buyrun Buda Benim Çalışmam , Herkese Başarılar ...

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

RealKiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 11-02-2010 #3
Elinize sağlık, logonuz olsun, renk seciminiz olsun ayri bir güzel olmuş.. Başarılar

SinanGündüz

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 11-02-2010 #4
Teşekkürler ...
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-02-2010 #5
güzel olmuş başarılar

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-02-2010 #6
Başarılar diliyorum.
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 11-02-2010 #7
Emeğinize sağlık. Göze hoş gelen bir çalışma olmuş. Müsaadenizle birkaç eleştirim olacak.

"Meyve, sebze..." görseli konuyla alakalı olarak "GÖZE ÇARPMASI İSTENİLEN İLK ŞEY" olarak görünüyor. Ama ondan önce benim gözüme daha farklı bir şey çarptı. "Meyve, sebze" görselinin "el" görseliyle olan orantısı; daha doğrusu "orantısızlığı"! Bunu, "gözden kaçan bir ayrıntı ve hata" olarak görüyorum. Benim görüşümdür.

Yazı rengi seçimi konusunda sıkıntı var gibi geldi biraz. Okutmayabilir izlenimi uyandırdı. Font seçiminden de kaynaklanıyor olabilir. Tam kestiremedim açıkçası, ama sıkıntılı diye düşünüyorum. Üst kısım ile alt sağ ve alt sol kısımlarda zemin olarak gözü yoran boşluklar var sanki. "opacity" değeri düşürülmüş arka plan görsellerinde ise, biraz daha yumuşak geçiş kullanılsa, bu kadar keskin olmazdı diye düşünüyorum. Geçişler çok keskin görünüyor, dolayısıyla göz tırmalıyor.

Son olarak, "açıklama metni" gibi bir şey girilse; verilmek istenen mesaj "daha iyi" anlatılabilirmiş. Başarılar dilerim. Saygılarımla...
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 11-02-2010 #8
başarılar dilerim

SinanGündüz

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 12-02-2010 #9
Emeğinize sağlık. Göze hoş gelen bir çalışma olmuş. Müsaadenizle birkaç eleştirim olacak.

"Meyve, sebze..." görseli konuyla alakalı olarak "GÖZE ÇARPMASI İSTENİLEN İLK ŞEY" olarak görünüyor. Ama ondan önce benim gözüme daha farklı bir şey çarptı. "Meyve, sebze" görselinin "el" görseliyle olan orantısı; daha doğrusu "orantısızlığı"! Bunu, "gözden kaçan bir ayrıntı ve hata" olarak görüyorum. Benim görüşümdür.

Yazı rengi seçimi konusunda sıkıntı var gibi geldi biraz. Okutmayabilir izlenimi uyandırdı. Font seçiminden de kaynaklanıyor olabilir. Tam kestiremedim açıkçası, ama sıkıntılı diye düşünüyorum. Üst kısım ile alt sağ ve alt sol kısımlarda zemin olarak gözü yoran boşluklar var sanki. "opacity" değeri düşürülmüş arka plan görsellerinde ise, biraz daha yumuşak geçiş kullanılsa, bu kadar keskin olmazdı diye düşünüyorum. Geçişler çok keskin görünüyor, dolayısıyla göz tırmalıyor.

Son olarak, "açıklama metni" gibi bir şey girilse; verilmek istenen mesaj "daha iyi" anlatılabilirmiş. Başarılar dilerim. Saygılarımla...

Eleştirin için teşekkürler Bi dahaki çalışmamda bunları değerlendireceğim ...
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2010 #10

aslında bu meywelerın el ıle orantısını bende farketmıstım zaten meywelerın kendısıyle de orantıları pek yook... ancak bunlar yarısma afıslerı sonucu etkılememesı bakımdan pek fazla elestırılmesınler bence... belkı yarısma sonuclarından sonra...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları