haydi dans afiş tasarımı

Deneme Çalışmalar - haydi dans afiş tasarımı ...

haydi dans afiş tasarımı
milaydaoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

milaydaoke(34)

Grafiker / Antalya

haydi dans afiş tasarımı

Alt 22-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

haydi dans afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 22-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fontlar olmamış sanki biraz daha uğraşırsan belki daha güzel şeyler çıkabilir.kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 22-12-2009 #3
Fontları ben de tutmadım.Ayrıca arkaplanın bu şekilde olması pek uygun olmamış gibime geldi.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
burmerfur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burmerfur

Grafiker / Samsun

Alt 26-12-2009 #4
bence bu tasarımı siyah zemin üstünde düşünebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-12-2009 #5
Açıkcası çok fazla bir tasarım göremediğim için neyi yorumlamam gerektiği konuusnda çekinceler taşıdığımı ifade etmek isterim. Ama şunları söylemem gerekirse: Haydi dans yazısı yeşil değil de belki altındaki yazılar gibi en azından kırmızı olması daha iyi olabilirdi. Belki alttaki yazılardan ayrılsın, daha dikkat çekici olsun diye yapmıştınız ama renk seçimi kesinlikle gözden geçirilmeli ama yazı fontunu çok beğendiğimi ifade etmek isterim. Ayrıca mercek ile "i" harfinin çok fazla eğilmiş olması da gözü tırmalıyor gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 27-12-2009 #6
Arka fonda deniz ve gökyüzü evet rahatlatıcı,huzur verici relax bir fon ama dans denilince ortam ve müzikte düşünülürse pek uyum sağlamıyor, biraz hareket istiyor,fontta sanki konuya göre ciddi olmuş haydi dans afiş tasarımı Haydi bir uyarma bir harekete geçirme kelimesi, anlamını ,yeşil renkli olup arka fonda kaybolmasıyla kaybetmiş,biraz daha konuyla bütünleşen font şekilleri var, hem fon, hem yazı, hemde tasarımın her öğesi birbirini desteklerse ifade daha güçlü bir şekil alır .

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2009 #7
"İ" harfinin üstünde büyüteç var ama "i"harfi hala aynı boyda. Bildiğim kadarıyla büyüteç, üstüne geldiği nesneyi büyütür?
Yine "i" harfinin diğer harflerden ayrılarak farklı renk olması ve büyüteçle gösterilmesi çok manasız geldi bana.
Dansta yetenekliyim diyorsan cümlesinde "diyorsan" dana sonra ünlem koymak yanlış. Çünkü cümleniz bitmemiş, altta devam ediyor. Katıl'dan sonra ünlem koymalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap