hayfe tarım

Logo Tasarımları - hayfe tarım Sponsorlu Bağlantılar .................................................. ..................... ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!...

hayfe tarım
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

hayfe tarım

Alt 11-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hayfe tarım

.................................................. .....................
ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4 renk olması sorun yaratmayacaksa; müşteri her rengin bir maliyet olduğunu biliyorsa;
Süper süper süperhayfe tarım
Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 11-06-2010 #3
4 renk olması sorun yaratmayacaksa; müşteri her rengin bir maliyet olduğunu biliyorsa;
Süper süper süperhayfe tarım
Ellerinize sağlık.
Yorum için çok teşekkür ederim hayfe tarım.
Ve belirtmek isterim. 5 tane çalışma yaptım. Sadece bu bu kadar renkli oldu. Müşteriye sunum yapıldıktan sonra eğer bu seçilmez ise beğenilen çalışmayı da koymak istiyorum hayfe tarım.

Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-06-2010 #4
hayfe tarım

Yorumu siz arkadaşlara burakıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 11-06-2010 #5
hayfe tarım

Yorumu siz arkadaşlara burakıyorum.
Merhaba gizli benzerimi demek istedin anlamadım ama bu tarz çalışma çok yani doğan batan bi güneş önünde çimen tarzı vs önemli olan aynısının olmaması . esinlenmek iyidir bir süre sonra sizde özgün şeyler yapmaya başlıyorsunuz. yoksa yanlışmı anladım bilmemki :crying::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-06-2010 #6
Merhaba gizli benzerimi demek istedin anlamadım ama bu tarz çalışma çok yani doğan batan bi güneş önünde çimen tarzı vs önemli olan aynısının olmaması . esinlenmek iyidir bir süre sonra sizde özgün şeyler yapmaya başlıyorsunuz. yoksa yanlışmı anladım bilmemki :crying::rofl:
Şimdi esinlenmek ve kopya tasarım konusu nerdeyse yıllardır tartışılıyor.

Şimdi konumuzu esinlenmekmiş değilmiş dağıtmayalımda bu örnek gösterdiğim amblem ters çevirilmiş elipsin içine alınmış bir hazır vektörel bir logo burda anlaşıldımı?

Ahmet arkadaşın yaptığı ise amblem yaptığını iddia edip bizim beğenimize sunuyor.

Hazır vektörleri alıp üzerinde bir kaç oynama yapıp ben yaptım demek olayının yanlış olduğunu belirtiyorum.

Umarım açıklık getirmişimdir konuya.
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 11-06-2010 #7

Şimdi konumuzu esinlenmekmiş değilmiş dağıtmayalımda bu örnek gösterdiğim amblem ters çevirilmiş elipsin içine alınmış bir hazır vektörel bir logo burda anlaşıldımı?

Ahmet arkadaşın yaptığı ise amblem yaptığını iddia edip bizim beğenimize sunuyor.

Hazır vektörleri alıp üzerinde bir kaç oynama yapıp ben yaptım demek olayının yanlış olduğunu belirtiyorum.

gayet güzel bir açıklık getirdiniz teşekkürler...:yes::artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 11-06-2010 #8

Sen ne kıskanç birisin ya hayfe tarım. Bırak beni zedelemeyi. Beceremiyosun. Ben 5 şey biliyorum 2 şey söylüyorum. Kimseden gelecek yorum bana gerekmez. Ve ben bu senin gösterdiğin vectorel amblemi ilk defa görüyorum Allah var. Ve benim yaptığım çalışma ile de bağdaştıramadım doğrusu. Bence vectorelleri elinde biriktirip değiştiren şahıs sensin.

Yorum için teşekkür ederim. Ama ben bu tür çalışma hiç görmedim benzer vectoru de varmıs. Yani evet bu çalışmayı sıfırdan ellerimle yaptım. Fakat hiç bir şey bilmeden bilmişlik taslayan ulakalar ???? kıskanç olanlar adımı kötülemeye çalışıyo. Önce mouse tutmayı öğren. hayfe tarım
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-06-2010 #9
Sen ne kıskanç birisin ya hayfe tarım. Bırak koçum beni zedelemeyi. Beceremiyosun. Ben 5 şey biliyorum 2 şey söylüyorum. Kimseden gelecek yorum bana gerekmez. Ve ben bu senin gösterdiğin vectorel amblemi ilk defa görüyorum Allah var. Ve benim yaptığım çalışma ile de bağdaştıramadım doğrusu. Bence vectorelleri elinde biriktirip değiştiren şahıs sensin.
ölümü bilen; hiç gelirmi [COLOR="Red"]Rabbini[/COLOR] bilmezlikten!!!
Biz burda tartışmıyoruz veya kıskançlık yapmıyoruz yaptığınız çalışmayı burda eleştriyoruz eleştriye açık değilseniz hangi sebeple burda yaptığınız işleri paylaşıyorsunuz.

Bu forumda "Koçum" gibi bu tarz kelimeleride ne bana nede hiçkimseye söylemeye hakkınız yok saygılı olun.

Forum kurallarını gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca sizin sadece bu logonuz değil paylaştığınız çoğu logo tasarımı nedense hazır vectör logolara benziyor sadece bu logo hadi benziyordu daha birsürü logonuzun eşdeğerini sunabilirim.

Ayrıca siz de konu başlığı açmışınız bence benziyorlar

TTNET ve SGK nun logosu benzediğini ifade etmişiniz orada neden eleştri yapıyorsunuz kınıyorsunuz? madem belki o insanlarda tesadüfen yapmıştırlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 11-06-2010 #10
Ben aradaki benzerliğe bi şey demiyecem.Benim için beyan esastır.Yapmadım diyorsa inanmaktan başka yol yoktur.
Ben başka bi yöne değinmek istiyorum.
Bu logoyu bu hali ile renkleri birbirine karıştırmadan basacak matbaacının alnından öperim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları