hayırlı bir iş için yardım bekliyorum

Logo İstek - hayırlı bir iş için yardım bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar ben bir köy öğretmeniyim okulumuzun logosu yok logoyu kafamda tasarladım ama çizim programlarını kullanamdığım için bir türlü düşüncemi bilgisayara aktaramıyorum u konuda bana yardım edecek arkadaş var mı ...

kivi39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kivi39

Hiç Biri / Şırnak

Alt 08-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben bir köy öğretmeniyim okulumuzun logosu yok logoyu kafamda tasarladım ama çizim programlarını kullanamdığım için bir türlü düşüncemi bilgisayara aktaramıyorum u konuda bana yardım edecek arkadaş var mı
irtibat

şimdiden çok teşekkür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kurallarımız gereği ücretsiz iş talebinde bulunamaz ve ayrıca iletişim bilgisi veremessiniz, takdir edersinizki bizler bu işi porfesyonel olarak yapıyoruz ve istisnalar da dahil olmak üzere mesleğimize sahip çıkmalıyız..

Lütfen konunuzu iş veren ilanları bölümüne önce forum kuralları dahilinde sonra da ilan bölümü kuralları dahilinde açınız..
Bu mesajdan alıntı yap
tango-mm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tango-mm(58)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-03-2010 #3
Kafanizda tasarladiginiz logo yu elde cizip buraya yükleyebilirmisiniz? iyi bir cizim olmayabilir ama yardimci olmamiza vesile olur en azindan
Maddi imkanlarinizin elverisli olmadigindan yola cikiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kivi39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kivi39

Hiç Biri / Şırnak

Alt 09-03-2010 #4
uyarılarınız için teşekkür ediyorum tabiki imkansızlıklardan dolayı yapamıyoruz.
amacım sadece okuluma faydalı olmak belki yardım eden birileri çıkar diye düşünüyorum
irtibat maili ve hayır için istekte bulunamıyacağımızı bilmiyordum açıkçası öğrenmiş oldum
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 09-03-2010 #5
İlgili forum kuralını çok gerekli bulmakla beraber sizinki gibi durumlara adminlerin göz yumacağını düşünüyorum. Bu yüzden lütfen çiziminizi yükleyin, bir görelim. elbette, okulunuzun yeri ve göreviniz hakkında söylediklerinizin gerçeğe uygunluğu açısından bilgi vermeniz gerekebilir.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap