Hazır Başlık Şablonu yokmuu ??

Freehand - Hazır Başlık Şablonu yokmuu ?? ...

merve0690 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merve0690

Desinatör / Ankara

Dosya18

Alt 27-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SLm ben yeni başladım bu işe ve bu siteye de yeni üye oldum.çalıştığım yerden benden çok şey bekleniyor o amaçlı bu siteden yararlanmaya çalışıyorum.İlk olarak pdf ler yapmamız için benden freehand de üst başlık ve alt adrees ve firmanın logosunun olabileceği bir şablon istendi yardımlarınızı bekliyorum aciill :sweating: :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
SLm ben yeni başladım bu işe ve bu siteye de yeni üye oldum.çalıştığım yerden benden çok şey bekleniyor o amaçlı bu siteden yararlanmaya çalışıyorum.İlk olarak pdf ler yapmamız için benden freehand de üst başlık ve alt adrees ve firmanın logosunun olabileceği bir şablon istendi yardımlarınızı bekliyorum aciill :sweating: :crying:
freehand kullanmayı bilseydim yardımcı olabilirdim ama elimde örnek ilham vericek resimler kataloglar broşürler vs gibi dosyalarım bulunmakta. istersen seninle paylaşabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

merve0690

Desinatör / Ankara

Alt 11-01-2013 #3
tşk ederim sanırım bunlar ve bunlar gibi bir çoğuna ihtiyacım olacak
Bu mesajdan alıntı yap
yns88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yns88(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #4
Şablonun ebatları nedir ? nasıl birşey oluşturacaksınız ? kısaca şöyle anlatım, tahminime göre antetli kağıt formatı oluşturup pdf yapacaksınız ? Peki bunu neden illa freehand'de yapanız gerekiyor ? firmaya grafiker olarak başladığnızı düşünüyorum bildiğiniz başka bi programda yapın size önerim. Yok illa freehand ise , gerekli bilgileri yerlerine yerleştirin ve file/export edip pdf seçin bu şekilde yapabilirsiniz. hiç freehand bilmiyorsanız bkz.google
Bu mesajdan alıntı yap

merve0690

Desinatör / Ankara

Alt 14-01-2013 #5
Şablonun ebatları nedir ? nasıl birşey oluşturacaksınız ? kısaca şöyle anlatım, tahminime göre antetli kağıt formatı oluşturup pdf yapacaksınız ? Peki bunu neden illa freehand'de yapanız gerekiyor ? firmaya grafiker olarak başladığnızı düşünüyorum bildiğiniz başka bi programda yapın size önerim. Yok illa freehand ise , gerekli bilgileri yerlerine yerleştirin ve file/export edip pdf seçin bu şekilde yapabilirsiniz. hiç freehand bilmiyorsanız bkz.google
maalesef freehandde istiyorlar ama sorunu çözdüm çok şükür..
Bu mesajdan alıntı yap