hazır flash menüdeki butonların sayısını artırmak

Flash - hazır flash menüdeki butonların sayısını artırmak ...

beengineer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beengineer

Webmaster / İstanbul

Alt 10-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,hepinize kolay gelsin.Size sormak istediğim önemli bir konu var.Benim elimde flash bir menü var ben buna buton eklemek için fla formatına çevirdim.Üzerinde çalıştım ancak eklediğim buton diğerlerinin aynısı olmadı.Çalışmayı swf formatıyla ekledim.Yardım ederseniz çok sevinirim.İyi çalışmalar

RapidShare: Easy Filehosting

arkadaşlar yardımınıza ihityacım var.En azından bana yol gösterebilirseniz çok iyi olucak.Olup olmayacağı ya da nasıl olacağı hakkında bana bilgi verirseniz çok sevinirim.Menü aşağıdaki gibi.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Portoloz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sana tavsiyem dhtml programını kullanman orda istediğin kadar menü ekle istediğin kadar eksilt hazır flashlar var istersen kendinde oluşturabilirsin ( bu işini görür inşallah) programda yabancılık çekersen yardımcı olabilirim ama çok basit 10 dk nı almayacaktır iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

beengineer

Webmaster / İstanbul

Alt 12-09-2008 #3
çok teşekkür ederim bana yol gösterdiğin için, tavsiyeni denicem arkadaşım, tekrar teşekkürler

sana tavsiyem dhtml programını kullanman orda istediğin kadar menü ekle istediğin kadar eksilt hazır flashlar var istersen kendinde oluşturabilirsin ( bu işini görür inşallah) programda yabancılık çekersen yardımcı olabilirim ama çok basit 10 dk nı almayacaktır iyi çalışmalar

dhtml programını inceledim,teşekkür ediyorum,dediğin gibi çeşit çeşit bir sürü menü alternatifi var, ancak şunu merak ediyorum elimdeki menünün buton sayısını çoğaltmam mümkün mü bu programda ya da flashta.Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2008 #4
tabiki mümkün artıdan arttır eksiden eksilt hazır flash menüdeki butonların sayısını artırmak flashta da alt menü yapmak istiyorsun sanırım yanlış mı anladım
Bu mesajdan alıntı yap

beengineer

Webmaster / İstanbul

Alt 16-09-2008 #5
doğru anlamışsın arkadaşım,sağol,elimdeki hazır menüyü fla formatına çevirdim,grafiker bi arkadşıma gösterdim,o menünün altına bir tane daha buton ekledi aynısından lens kısmını kopyaladı ama yazı kısmına gelince break apart ile ayrılmış olduğunu ve ekleyemediğini bunu başka bir programla fla formatına çevirmem gerektiğini söyledi,yani yeni bir yazı ekleyemedik.Buraya kadar tamam yani lens kısmını kopyaladık altta yeni bir buton ekleedik,yazısını normal yazıp çalıştırdığımda çıkmıyor bunun için ne yapmam lazım...?
Bu mesajdan alıntı yap

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 18-09-2008 #6
bu butonu sen mi yaptın ? yani bi tane buton ekleyebiliyorssan diğerinide eklemen gerekiyor yada alt menü hiç mi yapmadın da normal buton yapıpta alt menümü yapamıyorsun tamamen açıklarsan sana yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

beengineer

Webmaster / İstanbul

Alt 18-09-2008 #7
arkadaşım öncelikle ilgilendiğin teşekkür ediyorum, bu menüyü ben yapmadım, bu menüyü swf formatıyla aldım, fla ya çevirdim burda ki amacım şu, burda 8 tane buton var ya ben 9. yu eklemek istiyorum , örnek vereyim birde ulaşım diye en altta buton eklemek istiyorum, flashı çok iyi bilmediğim için yapamadım.
lensi kopyaladım,o oldu ancak yazıyı yazıp ekleyemedim çünkü bilmediğim şeyler var.Resimdeki gibi yazıların olduğu katman movie clip şeklinde ve sanırım break apart uygulanmış, umarım anlatabilmişimdir derdimi arkadaşım.:sweating:

Bu mesajdan alıntı yap
zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 22-10-2008 #8
konu eski ama hala takip ediliyor olabilir.
AS kodlarından eklenmiş olabilir. flayı eklermisin buraya
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2008 #9
arkadaşım öncelikle ilgilendiğin teşekkür ediyorum, bu menüyü ben yapmadım, bu menüyü swf formatıyla aldım, fla ya çevirdim burda ki amacım şu, burda 8 tane buton var ya ben 9. yu eklemek istiyorum , örnek vereyim birde ulaşım diye en altta buton eklemek istiyorum, flashı çok iyi bilmediğim için yapamadım.
lensi kopyaladım,o oldu ancak yazıyı yazıp ekleyemedim çünkü bilmediğim şeyler var.Resimdeki gibi yazıların olduğu katman movie clip şeklinde ve sanırım break apart uygulanmış, umarım anlatabilmişimdir derdimi arkadaşım.:sweating:

buradaki ekran görüntüsüne göre bu menü bir yerden alınmış ve bir decoder programla fla ya çevrilmiş
bu durumda yapacağınız hiçbir işlem o menünün sağlıklı olmasını sağlayamaz bildiğim kadarıyla
Bu mesajdan alıntı yap
zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 22-10-2008 #10
evet muhtemelensaglıklı olmayacaktır haklısın HORUS. en azından tekrar yapalımherkes yararlansın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
artırmak, butonların, flash, hazır, menüdeki, sayısını