Hazır Projeler !!!

After Effects - Hazır Projeler !!! ...

Hazır Projeler !!!
meteagca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meteagca

Öğrenci (Grafik) / Aksaray

Dosya13

Hazır Projeler !!!

Alt 07-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar after effectte yeni başladım hazır projelerini nasıl kullanıyoruz resimli bi açıklama olursa sevinirim. Hazır intro felan yapabilirmiiyizzz ????
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 12-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım hazır projelerin üstüne çift tıkla açılır after effects te . daha sonra editlemek istediğin veya editleyebilceğin şeyler layer ların isminde belirtilmiştir. örneğin yazı katmanındaki yazıyı değiştireceksin. Your text here yazar. çift tıklarsın ve layer düzenlenmek için açılır. Ve bu arada tavsiyem videocopilot sitesine bakmam olur az çok anlarsın programın çalışma mantığını. veya burdan tutorial ları indirebilirsin bir çok arkadaş veriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
meteagca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meteagca

Öğrenci (Grafik) / Aksaray

Alt 13-12-2010 #3
Çok teşekkür ederim
arkadaşım hazır projelerin üstüne çift tıkla açılır after effects te . daha sonra editlemek istediğin veya editleyebilceğin şeyler layer ların isminde belirtilmiştir. örneğin yazı katmanındaki yazıyı değiştireceksin. Your text here yazar. çift tıklarsın ve layer düzenlenmek için açılır. Ve bu arada tavsiyem videocopilot sitesine bakmam olur az çok anlarsın programın çalışma mantığını. veya burdan tutorial ları indirebilirsin bir çok arkadaş veriyor.
Bu mesajdan alıntı yap