Hazır web sitesine resim ekleme

Logo Tasarımları - Hazır web sitesine resim ekleme ...

zinada isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zinada

Öğrenci (Grafik) / İzmir

ünlem

Alt 17-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,
hazır internet sitesine koymak üzere ürünlerimizin resmini fotoğrafçıda çektirdim.Fakat sayfaya tek tek resimleri eklediğimde çok yavaş açılıyor.Ne yapmam gerekir.Lütfen bilgi verirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmetcansrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetcansrc

Hiç Biri / İstanbul

Soruna Cevap

Alt 26-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle senin web siteni görmem lazm tam olarak bişey söleyemem ancak sana şöle bir tavsiyem var eğer üzerinde oynama yapabileceksen ürün resimlerini veri tabanından gönder daha rahat ve kolay olur resimlerin geç açılmasının sebebide çok fazla olduğundan ve resim boyutlarının yüksek olduğundan kaynaklanma olasılığı var eğer bir resim 1 mb yüksekse zaten o resim çok ama çok geç açılır bu zamanda yapılan flash siteler bile artık 2 3 mb tan yüksek yapılmamaya çalışılıyor bilmem yardımcı olabildim mi
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2011 #3
fotoğrafçıda çektirdiysen onlar büyük ihtimal yüksek çözünürlüklü fotoğraflardır Ps'te otomate ile 72 dpi çevirirsen tamamını hızlı hızlı yüklersin Hazır web sitesine resim ekleme
Bu mesajdan alıntı yap