Haziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Haziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker - Türkiye Geneli ...

Haziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker - Türkiye Geneli
rasitkesici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rasitkesici

Grafiker / Samsun

Alt 20-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Haziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
Adobe Photoshop - İleri Düzey
Corel Draw - İleri Düzey
İllistratuar - İleri Düzey

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İyi günler arkadaşlar. Biz bir matbaayız. Türkiyenin muhtelif yerlerine özel imsakiye üretimi yapıyoruz. Bu tarihler aralığında benimle kesintisiz olarak çalışabilecek profossionel grafiker arıyorum.
Yapacağımız iş sadece özel imsakiye. Mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0544 605 15 52
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Haziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker - Türkiye GeneliHaziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker - Türkiye GeneliHaziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker - Türkiye GeneliHaziran'ın 15'i ile Temmuz'un 5'i Arası Freelance Professionel Grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
rasitkesici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rasitkesici

Grafiker / Samsun

Alt 29-03-2013 #3
Alındı. İlgi gösteren herkese teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
meyrem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meyrem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-04-2013 #4
Grafik Tasarım Olarak Size Yardımcı Olabilirim;Özel Logo Tasarımı,Kartvizit,Broşür Vb.İşlerde kendime fazlasıyla Güveniyorum.Uygun Baskı Fiyatlarım Bulunmaktadır
Bu mesajdan alıntı yap