Hazırladığım fla dosyası hata veriyor.

Flash - Hazırladığım fla dosyası hata veriyor. ...

graphicofdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicofdesign

Grafiker / Manisa

Alt 20-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu fla dosyasını hazır aldım.. yalnız ufak bir error hatası veriyor. Sorunu anladım sayılır ama nasıl çözeceğimi bilemiyorum.

RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya indirdim uğraşıyom ama bende çözemedim üzgünümHazırladığım fla dosyası hata veriyor.ama hata kodlarda ondan eminim kontrol edince kodlarda hata vermiyor acaba doğru frame mi kodları yazmadın
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 20-09-2008 #3
verdiği hata, masaüstünde images klasörünün içinde yüklü olan resimlerin olmamasi.. masa üstüne images adinda bir klasör oluştur ve içine 1.jpg 2.jpg 3.jpg adlarinda 12 tane resim at.. tekrar dene, ben yaptim sorunsuz çalişti..

ayrica, konu başliğiniz kullara aykiri, lütfen Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-09-2008 #4
Evet bende baktım Sevgili tirEdsOulunda belirttiği gibi link in yanlış belirtilmesinden kaynaklanan birrhata söz konusu bulundugu konumua göre(masaüstüne) klasör açıp dosyalarını koyarsanız sorunsuz çalışıcaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicofdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicofdesign

Grafiker / Manisa

Alt 20-09-2008 #5
sağolun arkadaşlar. Ben önce bi klasör açtım photo diye onun içerisine images diye bi klasör yaptım jpegleride oraya attım. Hata vermişti.. demekki masaüstüne atmak lazımmış Hazırladığım fla dosyası hata veriyor.
sağolun damla sende sağol. Kodlarda bi sorun yok sorun bende Hazırladığım fla dosyası hata veriyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, sorun, önemli