HÇT Harfleriyle Benim için logo çalışması yapabilecek var mı?

Logo Tasarımları - HÇT Harfleriyle Benim için logo çalışması yapabilecek var mı? ...

Konu Kapatılmıştır
SoysaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SoysaL(32)

Grafiker / Ankara

Alt 15-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadasım için bir logo tasarımı yapıyorum yardımcı olacak varsa şimdiden cok tsk ederim.

Mevzu su;

Hukuk Bürosu

Logo da H Ç T harfleri ve avukatların hukuk logosonu da içeren bir logo çalışması istiyor. Ç harfinin noktası olmayacak yani söyle C yazılıp nokta olarak İ harfi konulacak.

Birseyler yapmaya calısırsanız sevinirim.

Ben biraz calıstım ama daha canlısı cıkar diye düsündüm

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım, daha öncede böyle şeyler istendi bu forumda, ve yanıtlar belli burada en ucuza logo yapan 1000 YTL istiyor... Hani o da buranın indirimi forum arkadaşlarına ayıp olmasın diye... Arkadaşına söyle bedelini ödeyecekse bende yaparım... Ama burada kimseye bedava logo yaptıramazsın... İnsanlar Emek harcıyor, bu işten para kazanıyor, şimdi burada birisi sana bedava logo yapsa, para kazanacak grafikerin hakkı yeniyor... Artık bu tarzda topikler açmayın lütfen... Ciddi ciddi logo bedel karşılığı logo yaptırmak istiyorsanız, topiğinizi işveren ilanları kısmında açıp grafiker arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz...
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-03-2008 #3
Hayalin güzel bir cevap vermiş.

Lütfen emeklerimizi bu kadar hafife almayınız. Bizlerin mesleği bu ve bu gibi tasarım ürünleri hazırlayarak geçimimizi sağlamaktır. Ülke geneline baktığımızda bir çok meslek artık geçerli değil. Meslekler değerini bir bir yitiriyor. Lütfen bizler gibi herkes mesleğine sahip çıksın ki ileride avukatlarla ilgili bir işi çıktığında onlara ödeyecek paramız olsun. Konuyu kilitliyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Konu Kapatılmıştır

Tags
harfleriyle, benim, iin, logo, almas, yapabilecek, var