hd video codec sorunu

Edius - hd video codec sorunu ...

hd video codec sorunu
golge89s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

golge89s

Öğrenci (Grafik) / Aydın

hd video codec sorunu

Alt 12-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar.edius 5 versyonunu kullnmaktayım .full hd çektiğim videoyu adobe premire cs3 veya ediusta açamıyorum.video formatı .mov....ses var ama ekran karanlık bi kaç codec yukledım ama sorun çözülmedi.isletim sistemim wn 7 .yardımlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DEEQIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEEQIM

Hiç Biri / Ankara

merhaba

Alt 14-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mov video uzantısı altında birçok uzantıyı barındırır diğer video uzantıları gibi edius 5 alt versiyonlarına göre çok daha farklı video uzantılarını açabilmektedir ama hepsini değil hd video codec sorunu edius 6 kullanmanı öneririm yada profesyonel bir video converter ile sorununu çözebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
swordof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swordof

Öğrenci (Grafik) / Erzurum

Alt 04-11-2011 #3
mov video uzantısı altında birçok uzantıyı barındırır diğer video uzantıları gibi edius 5 alt versiyonlarına göre çok daha farklı video uzantılarını açabilmektedir ama hepsini değil hd video codec sorunu edius 6 kullanmanı öneririm yada profesyonel bir video converter ile sorununu çözebilirsin.
Adobe Media Encoder var tam sana lazım olan converter adobenin master collection CS4 serisinde yer alıyor. Kesinlikle işini görür ve bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsın.
Bu mesajdan alıntı yap
DEEQIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEEQIM

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-11-2011 #4
bilgin için tesekkür ederim Adobe Media Encoder yerine canopus procoder tasviye ederim görüntü kaybını en aza indirmen için ikisi arasında farkı video spectrum da görebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap