Hdd Sorunu

Donanım Rehberi - Hdd Sorunu ...

Hdd Sorunu
Beraat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beraat

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Hdd Sorunu

Alt 06-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar arkadaşlar bilgisayar ile ilgili bir sıkıntım var, bu konuda ilgili olanlardan yardım bekliyorum.

Bilgisayarımda takılı olan 2 hdd vardı, ben dün birini söküp garantiden yeni gelen hddyi takıp denemek istedim. Yeni gelen hdd yi takınca haliyle gördü ama partition vermedi bölümlenmediğinden dolayı. Bende üzerine windows kurup partitionu gördürmüş hemde biçimlendirmiş olup ikinci hdd olarak kullanmak niyetindeydim. Kurulu sistemim vista sp2 idi. İkinci hdd'ye windows yükleyemeden bir kere reset attım daha sonra kurulu sistemide görmemeye açılmamaya başladı bilgisayar. Vista kurulu hdd'yi şuan bulunduğum bilgisayara taktım ve bilgisayar çalışmamakla birlikte hddden koku gelmeye başladı. Bunu kapatıp hemen diğer bilgisyara taktım hddyi (içinde çok önemli bilgiler var)daha sonra bilgisayar açılmamaya başladı. Şuan bilgisayarım arada bir açılıyor ama hddmi görmüyor. Sorunum bu arkadaşlar.. Cevaplarınızı bekliyorum

Grafikerler.net Reklamları