Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar

Ambalaj Tasarımı - Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

HECATOMB'un Nice To Eat You (Czech Rep.) adlı şirketten çıkan ve Amerika dağıtımını Sevared Records'un (USA) üstlendiği 3. Albümü "Mighty Chaos"'un CD ve T-Shirt satış kutusu.

Diğer kutu tasarım ve çalışmaları:

Hyundai Plaza / Aksesuar Kutusu ix35

Hyundai Plaza / Aksesuar Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Beğeni için teşekkürler Value. Hecatomb'tan aldığım bilgilere göre satışlar standartın üstünde. Yerli bir gruba satışlarında bir şekilde destek olduğum için mutluyum. Konuya ilgi gösteren herkese teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 03-03-2012 #3
abicim yeni gördüm Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar renk denge olarak beğendim ama müsadenle eleştireceğim bi yer var. Beyaz konturlar çok rahatsız edici ahengi bozmuş diyorum. Ama bu karmaşayı bilerek yaptık rafta dikkat çeksin diye dersen diyecek bişey bulamam Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar)
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2012 #4
abicim yeni gördüm Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar renk denge olarak beğendim ama müsadenle eleştireceğim bi yer var. Beyaz konturlar çok rahatsız edici ahengi bozmuş diyorum. Ama bu karmaşayı bilerek yaptık rafta dikkat çeksin diye dersen diyecek bişey bulamam Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar)
Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar Yorumun için teşekkürler süleyman. Beyaz kontür diye bahsettiğin logodaki beyaz kontürler ise çalışma siyah, kırmızı ağırlıklı olduğundan dolayı logonun hatlarını belirtmek için yapmıştım..Çalışmadan ziyade kimin albümü, neyin nesi gibi isim takıntısı olan bir milletiz Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar İlgine tekrar teşekkürler..

Beğeni için teşekkürler. Satışlar iyi gidiyormuş Hecatomb / Nice To Eat You CD-T-Shirt Satış Kutusu / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-03-2012 #5
Beğeni için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-04-2012 #6
MIND LYNCH - Live in Dark Day of İzmir - 22.04.2012 - Bar 911 - Alsancak - İzmir
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-04-2012 #7
MIND LYNCH - Live in Dark Day of İzmir - 22.04.2012 - Bar 911 - Alsancak - İzmir
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-10-2012 #8
HECATOMB'un 3. Albümü "Mighty Chaos" CD'si ve Wizard Tekstil tarafından üretilen yeni baskı albüm t-shirtleri 13 Ekim konserinde satışta: HECATOMB - Live in İzmir - w/ROTTING CHRIST & UÇK GRIND & NOTWITHSTANDING & DUNGEON OF WIZARD & Mary Jane Hits (13.10.2012 - Soyer Kültür ve Sanat Fabrikası)
Bu mesajdan alıntı yap